384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Обігрівач «Термія»: різноманітність асортименту для одних цілей

Обігрівач «Термія»: різноманітність асортименту для одних цілей

 

Обігрівач «Термія»: різноманітність асортименту для одних цілей

Протягом 20 років український виробник підприємство «Маяк» виготовляє электротепловое обладнання під торговою маркою «Термія». З кожним роком джерела тепла модернізуються і наділяються додатковими функціями і можливостями.

Поняття «обігрівач «Термія» об'єднує декілька видів теплового обладнання:

 • теплові завіси;
 • теплові гармати;
 • електроконвектори;
 • електрокотли;
 • масляні радіатори;
 • інфрачервоний обігрівач.

Всі вони покликані забезпечити комфорт і тепло в житлових приміщеннях та виробничих ангарах, в невеликих кімнатах і в масштабних цехах.

Всі обігрівачі «Термія» функціонують від електрики. Оптимально підібрані технічні параметри дозволяють раціонально розподіляти навантаження в системі з декількох джерел тепла, повноцінно і швидко опалити потрібний простір.

Типи обігрівачів «Термія»

Вироби даного бренду різняться не тільки потужністю, формою, розмірами і призначенням, вони по-іншому трансформують споживаний струм в теплову енергію. Існують пристрої, що передають тепло методом конвекції і шляхом інфрачервоного випромінювання. Перші повільно, але впевнено прогрівають повітряний простір, а другі безпосередньо впливають на предмети, зігріваючи спочатку їх.

Обігрівачі оснащуються додатковими модулями, які дозволяють розширити можливості пристрою, полегшити долю людини в процесі експлуатації. Мова йде про вбудованих терморегуляторах, які відстежують температуру обігріву та включають/виключають обладнання, про датчиках перекидання, і вбудованих тепловентиляторах.

Будь-правильно підібраний обігрівач «Термія» стане незамінним помічником забезпечення тепла. Він може відігравати роль основного джерела обігріву або доповнювати вже існуючі системи опалення.

 

 

Конвективні обігрівачі «Термія»

Електроконвектори даного виробництва можуть стати основним джерелом тепла в будь-якому приміщенні. Головне підібрати найбільш практичну модель, що задовольняє вимогам власника і розрахувати співвідношення потужність/квадратура простору.

Конвектори «Термія» представлені декількома модельними лінійками:

 • ЕЛІТ. До них відносяться настінні пристрої з захищеним від проникнення вологи і бризок корпусом. Обігрівачі оснащені трубчастим нагрівальним елементом, який надійно зафіксований в алюмінієвий радіатор. Велика тепло-випромінююча поверхня приладу дозволяє розширити площу теплового випромінення, якісно обігріти будь-яке приміщення, в тому числі душові і ванні кімнати. Представники цієї категорії мають функцію захисту від заморожування приміщення (пристрій автоматично підтримує температуру в діапазоні +5/+7°З, не допускає промерзання простору при незначних витратах електрики).
 • ЄВРО. Це обладнання високого класу точності і довговічності. Підлогові і настінні конвектори можуть встановлюватися на підлогу, використовуючи пасивні (нерухомі) і активні (на коліщатках) опори. Серія охоплює десятки моделей, об'єднаних у декілька груп: Економ (для використання в приміщеннях з нормальним середовищем), Класик (підходять для ванних і душових), та обладнання для організації систем стаціонарного опалення (використовуються в стаціонарних системах централізованого електричного обігріву).
 • ЛЮКС. Це пристрої з комбінованим принципом обігріву: частину тепла поширюється повітрям під впливом конвекційних процесів, а частина віддається поверхонь предметів за допомогою теплового випромінювання. Обладнання цієї серії дозволяє створити приємний мікроклімат в приміщенні, істотно знизити витрати на електроенергію. Встановити обігрівач можна на стіну на кронштейни або на колісні опори для підлогового використання.
 • УНІВЕРСАЛ. Пристрої підлогової експлуатації з продуманою можливістю настінної установки. Ергономічний корпус, вишуканий дизайн дозволяє використовувати в будь-яких приміщеннях. Обладнання поділяється на два підвиди: Економ (потужність 0,75 -1 квт, здатні обігріти площу 24-32 м2 ) і Комфорт (прилади з інтегрованими вентиляторами для прискорення обігріву приміщення до заданих термальних показників).
 • ОПТІМА. Обігрівачі покращеного дизайну володіють великим функціоналом, діляться в рамках декількох підвидів: Економ (зі ступінчастим регулятором потужності для вибору оптимального режиму роботи), Класик (для приміщень з високою вологістю), Комфорт (високоточне підтримання встановленої температури, дозволяю знизити на 5% експлуатаційні витрати).
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner