384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Мікатерміческій обігрівач - гармонійне поєднання інноваційних технологій

Мікатерміческій обігрівач - гармонійне поєднання інноваційних технологій

 

Мікатерміческій обігрівач ― гармонійне поєднання інноваційних технологій

 

Унікальне обладнання генерації тепла, мікатерміческій обігрівач ― це нововведення у сфері винаходи опалювальних приладів. Пристрій розроблений за спеціальною технологією Micathermic, яка донедавна застосовувалася тільки в сфері космонавтики та медицини.
Конструкція і принцип роботи

У мікатерміческіх джерелах теплової енергії функцію нагріву виконують неметалеві пластини, шаруватої структури. Кожен нагрівальний елемент покрить з усіх боків тонким шаром слюди. Принцип роботи пристрою ґрунтується на поширенні теплових хвиль за допомогою інфрачервоних променів. Вони стикаються з поверхнею предметів і передають тепло, минаючи початковий прогрів повітряних потоків.
Згідно з твердженнями виробників, 80% продуктивності мікатерміческій обігрівач витрачає на обігрів за допомогою інфрачервоного випромінювання і тільки 20% іде на конвективне опалення повітря навколо пристрою.


Мікатерміческіе пластини нерухомо вмонтовані в цілісний міцний корпус. Кожна конструктивна частина обладнання виконана з термостійких нетоксичних матеріалів. Смороду не плавляться і не деформуються під час активної експлуатації пристрою, оскільки нагрівальні частини конструкції не прогріваються вище 60 ⁰C. Але цей поріг нагріву не заважає швидко огорнути предмети в приміщенні м'яка яким теплом, схожим спектрально з сонячним опроміненням. У порівнянні з масляними обігрівачами стандартної потужності мікатерміческое обладнання прогріває простір в рази швидше, споживаючи при цьому вдвічі менше електроенергії. Крім того, унікальні обігрівачі не спалюють кисень і не сушать повітря.

 

 


Дизайн корпусу мікатерміческого обігрівача лаконічний і стриманий: чіткі лінії, плавні закруглені кути і невелика, але інтуїтивно зрозуміла панель управління. Пристрій працює автономно, немає можливості підключити до нього таймер. У цьому і немає необхідності, адже обігрівач містить спеціальний модуль контролю, який в автоматичному режимі відстежує нагрів пластин до потрібної температури. Інноваційний побутовий прилад з легкістю впишеться в будь-дизайнерське оформлення приміщень. Обігрівач даної концепції мобільний і ергономічний, він має невелику вагу і на зміну малогабаритний корпус.


Застосування мікатерміческіх обігрівачів
Даний тип кліматичного обладнання відрізняється невеликими розмірами і відносно не високою температурою прогріву нагрівальних пластин. Використовувати обладнання в промислових цілях не раціонально. Воно більше підходить для створення мікроклімату в житлових і офісних приміщеннях.
Вплив універсальних мікатерміческіх джерел тепла подібно сонячним променям, зігріваючим людини. Це не тільки вносити комфорт, але і користь для здоров'я. Деякі моделі обігрівачів оснащуються іонізаторами повітря, насичують кисень аніонами, пригнічують розвиток хвороботворних бактерій і вірусів.
Використання будинку
У якості «домашнього сонечка» мікатерміческіе обігрівачі підходять для будь кімнат. Безшумність пристрою і відсутність світяться спіралей дозволить безтурботно спати в кімнатах відпочинку, елегантний дизайн гармонійно доповнити сувору обстановку вітальні, можливість швидкого прогрівання стані дуже доречним у ванній. Обігрівачі даної лінійки несприйнятливі до підвищення вологості, не виходять з ладу при різких перепадах температури. Поріг пожежобезпеки нагрівальної пластини (60 ⁰C) дозволяє використовувати подібне обладнання в будь-якому приміщенні, де є діти (ігрові кімнати, дитячі, кабінети уроків і т. д.).

 

Експлуатація в медичних установах
Пристрої застосовуються до пацієнтів, яких турбують головні болі, спостерігається порушення кровообігу. Мікатерміческіе прилади використовують при лікуванні простудних і шкірних захворювань. У масажних кабінетах їх використовують для попереднього розігріву м язів, що робить тіло більш податливим до маніпуляцій масажистів.
Застосування в офісі
Обігрівач дозволить створити комфортну локальну робочу зону, знезаразить повітря в приміщеннях з великим скупченням людей. Пристрій зручно тім, що дозволяє обігріти потрібну частину приміщення: направити тепло в область ніг, зігріти все тіло, змінити траєкторію променів, минаючи голови офісних працівників, що виключить можливість перегріву і поганого самопочуття.
3 Обігрівач мікатерміческого типу: секрети вибору
Основний аспект при виборі опалювального обладнання ― вартість. Мікатерміческіе пристрої є одними з найперспективніших, довговічних і високопродуктивних приладів, їх ціна варіюється в діапазоні 1500-3000грн.


При покупці вивчайте параметри:
• потужність і площа обігріву;
• наявність автоматичного відключення / включення при нагріванні / охолодженні до певних температурних параметрів;
• можлива і комплектація пультом ДУ для дистанційного керування пристроєм;
• дізнатися додаткову комплектації (модулями іонізації повітря, сушарками для взуття та ін.).
При оформленні угоди варто перевіряти обігрівач прямо в магазині. У налаштованому влаштуванні тепло почне виділятися відразу після включення.
Популярні моделі мікатерміческіх джерел тепла

1. VES ― іспанський бренд, але збірка виробляється в Китаї. Це конструкції з ударостійким корпусом, автоматичним таймером і декількома режимами роботи.
2. AiC ― представники китайського виробництва. Містять вмонтований терморегулятор, датчик перекидання, комплектуються підставками з роликовими коліщатами.
3. Poliaris ― винахід ізраїльської компанії. Це потужні обігрівачі, спрямовані на обігрів великих будинків або офісів площею не менше 20 м2.
4. Bimatec ― російське устаткування. Обігрівачі під електронним управлінням дозволяють попередньо програмувати потрібний режим роботи, виставляти оптимальні параметри.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner