384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Вибираємо конвектори опалення

Вибираємо конвектори опалення

 

Вибираємо конвектори опалення

 

Перш, ніж купити джерело тепла, потрібно заздалегідь обдумати всі нюанси, пов'язані з його експлуатацією: вирішити, на яке місце встановити, де висхідні потоки тепла будуть безперешкодно циркулювати, а низхідні без проблем потраплять до нагрівача, як не пошкодити меблі прямим впливом високої температури і т. д. Згідно з принципом роботи, будь-який пристрій конвекторного типу буде сушити повітря, не варто вестися на рекламні виверти недобросовісних продавців і вірити, що саме «ця модель, єдина не впливає на вологість повітря». Теж стосується і можливості скупчення пилу на нагрівальному елементі. Оскільки повітряні маси безперервно циркулюють в просторі у процесі обігріву, вона однозначно накопичується між пластинами. Ще одна хитрість продавців – «тільки ця модель обігрівача має 100%ККД». Будь-який пристрій трансформації електричного струму в теплову енергію має продуктивність близьку до 100%. Щоб залишитися задоволеним новому придбанню, потрібно орієнтуватися на власні вимоги і фінансові можливості.

 

 

Особливості вибору

При використанні конвектора в якості основного джерела тепла вибір пристрою слід проводити із розрахунку 100Вт на 1м2, з умовою нормальної теплоізоляції простору і висотою стель не вище 3м. В інших умовах варто обчислювати теплові втрати в конкретному приміщенні. Під віконний проріз краще встановлювати плінтусні обігрівачі: пересувати їх не дуже зручно за значної довжини, але повітря в нижній частині простору прогріється грунтовно.

Купуючи конвектор, варто враховувати такі параметри:

ü Потужність. Для додаткового обігріву досить 25Вт потужності на кожен метр кубічний об'єму приміщення.

ü Розмір пристрою. Висота пристрою безпосередньо впливає на швидкість пересування повітряних потоків в приміщенні. Обігрівачі, висотою 60см швидко прогріють кімнату, оскільки забезпечують швидке переміщення повітряних мас. Вага пристрою повинен бути порівнянний з вашими можливостями без особливих труднощів транспортувати його по дому.

ü Тип нагрівального елемента. Самим довговічним і ефективним на сьогодні вважається монолітний литий нагрівач.

ü Безпеку експлуатації. Конвектор опалення є максимально безпечним для оточуючих. Його корпус не нагрівається вище + 60°C, не залишить слідів опіку після торкання. Корпус багатьох моделей ергономічний, не містить гострих кутів, виконаний з плавними переходами і вишуканими лініями. Всі деталі виконані з нетоксичних матеріалів, покриття стійке до температурних перепадів, не виділяє запах гару при інтенсивній експлуатації побутового приладу.

ü Додаткові можливості. Сюди відноситься оснащеність конвектора інтегрованими регуляторами температури, таймерами, іонізаторами, блоком ДУ та ін. За допомогою додаткових елементів можна управляти температурними показниками, вибирати режим роботи пристрою, автоматично вимикати/включати обігрівач, очищати повітря і насичувати його аніонами, запобігати непоправні наслідки при перекиданні обладнання.

ü Вартість. Гарне пристрій коштувати дешево не може: якісні витратні матеріали, екологічно безпечні комплектуючі, добротна збірка потребують чималих капіталовкладень. Щоб конвектори опалення прослужили довго і безмовно, віддавати перевагу потрібно відомим брендам, репутація яких підтверджена багаторічною роботою і гідною якістю обладнання.

При огляді обігрівача в магазині потрібно ретельно дослідити корпус на предмет подряпин і вм'ятин. Поверхня повинна бути ідеально рівною: без зазубрин та патьоків фарби, без перекосів та гострих кромок. Всі кріплення (болти, гвинти) повинні бути добре ввинчены, не виступати з корпусу. Наявність таких вад говорить про недбалу збірці і неправильного транспортування, краще вибрати інший обігрівач.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner