384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Недорогі конвектори: ціна на шкоду якості?

Недорогі конвектори: ціна на шкоду якості?

 

Недорогі конвектори: ціна на шкоду якості?

В умовах стрімкого подорожчання природних ресурсів, кожен хоче якісно обігріти житло, але при цьому не збанкрутувати. Чи можливо купити недорогий конвектор і не пошкодувати про придбання? Відповідь однозначна – безумовно, можна. Спочатку слід з'ясувати, які фактори впливають на ціноутворення.

Аспекти формування ціни на опалювальне обладнання:

  • Якість витратних матеріалів і збірки.

  • Країна-виробник.

  • Апетити продавців.

Два перших пункти можна об'єднати, адже більшість матеріалів для опалювального обладнання поставляються з-за кордону. Багато світові бренди мають виробничі потужності в інших країнах, де дешевша робоча сила (наприклад, Китай). Але це не означає, що за якістю подібна продукція буде гірше, адже товар проходить кілька рівнів контролю. Довіряти варто відомим брендам, їх обігрівачі прослужать довго і ефективно.

 

 

 

Імпортні пристрої тепла не можуть бути недорогими, оскільки до їх собівартості додають витрати на транспортування. Кожен магазин-реалізатор на увазі своєї вигоди додає ще націнку на товар.

Недорогий обігрівач – можливість підтримати вітчизняного виробника

Обладнання, виготовлене в нашій країні, не вимагає колосальних витрат на доставку і оформлення супутніх документів. За якістю конвектори вітчизняного виробництва нічим не поступаються іноземним аналогам, так і гарантію виробник дає чималу.

Поняття «недорогий» є відносним. Модель обігрівача, обладнана іонізатором, таймером, пультом ДУ природно буде дорожче простого конвектора з одним терморегулятором. А обладнання високого класу захисту вимагає витрат більше, ніж звичайний компактний обігрівач з простою захисною решіткою. На вартість обладнання впливає візуальне сприйняття приладу, колір, форма корпусу, наявність додаткових аксесуарів для сушіння білизни та ін. Вишукані, дзеркальні прилади дорожче стандартних конвекторів, а микатермические конвекторні системи не можуть зрівнятися з звичайними габаритними конвекторами.

Де купити недорогий обігрівач?

У століття розвитку високих технологій з'являється багато інтернет-магазинів, які пропонують купити товар майже за собівартістю. Так можна придбати справжній обігрівач німецького чи італійського виробництва, не переплачуючи націнку магазину. Співпрацювати варто тільки з офіційними дистриб'юторами потрібного виробника, адже шахраїв в мережі теж багато. На сторінках інтернет-сервісів можна ознайомитися з характеристиками товару, візуально оцінити його зовнішній вигляд, а ось тактильний огляд можна провести тільки після доставки продукції.

Недорогий обігрівач можна придбати також у фірмових магазинах побутової техніки. Тут ніхто не завадить провести огляд придбання на предмет пошкодження корпусу, досвідчені консультанти підберуть потрібну модель обладнання.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner