384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Кращі конвектори: сухе тепло або комфортний мікроклімат

Кращі конвектори: сухе тепло або комфортний мікроклімат

 

Кращі конвектори: сухе тепло або комфортний мікроклімат

Забезпечити якісний обігрів, прослужити ефективно тривалий час і при цьому заощадити електроенергію можуть тільки кращі конвектори. Якими вони повинні бути? Чи можуть вони мати великий функціонал і задовольняти потреби всіх користувачів?

Про смаки не сперечаються, тому назвати «кращим» якийсь конкретний конвектор не можливо. Всі моделі умовно можна поділити за кількома критеріями:

  • Безпека;

  • Зручність установки;

  • Швидкість і ефективність обігріву;

  • Ергономічність;

  • Простота догляду.

Кращий конвектор з точки зору безпеки

До цієї категорії відносяться пристрої, панель яких не нагрівається вище встановленого порогу пожежної безпеки (75°C). Нагрівальний елемент подібних обігрівачів представляє собою литий механізм, герметично прихований в монолітній панелі. До подібних конвекторам можна віднести не тільки устаткування, принцип роботи яких полягає в поступовому прогрівання повітря, але і пристрої, що випромінюють інфрачервоні хвилі прямо на согреваемые об'єкти (тільки важко їх назвати конвекторами, адже на даний метод обігріву відводиться лише 20%).

Правильно встановлені обігрівачі ніколи не стануть причиною пожеж або деформації поверхонь меблів. Корпус пристроїв виконаний з екологічно чистих, стійких до термальних коливань матеріалів.

Кращі конвектори за методом установі

Самими невибагливими в цьому плані вважаються підлогові моделі. Їх монтаж зводиться до звичайного привинчиванию підставок (пасивних або на коліщатках) і встановлення в потрібному кутку кімнати. Подібні пристрої легко переміщуються з місця на місце, рівномірно прогрівають кімнату, не займають багато місця при зберіганні в коморі або на антресолі.

Для власників невеликих приміщень «кращими» стануть плінтусні конвектори, які не вимагають достатку вільного простору, але забезпечують бездоганну опалення всього периметра кімнати. Їхнє використання виключає можливість застою повітря у віддаленому кутку, запобігає розвиток вогкості і грибка. Це одні з кращих джерел теплової енергії з точки зору впливу на фізіологію людини.

Сучасні конвектори – кращий метод ефективного і швидкого прогріву

Активний розвиток опалювального обладнання не відсуває затребуваність конвекторів на задній план. Це єдині прилади, які здатні швидко прогріти весь повітряний шар приміщення, не спалюючи кисень. Навіть ІЧ-обігрівачі не можуть конкурувати з даним типом обладнання. Потужний конвектор за кілька хвилин обігріє приміщення цілком, не локальні зони.

У продажу багато моделей, оснащених іонізаторами повітря. Подібні агрегати здатні створити комфортний мікроклімат в приміщенні, очистити повітря і наситити його аніонами. Також конвектори запобіжать активний розвиток цвілі, зростання грибків і поширення хвороботворних бактерій.

 

 

Конвектор – кращий за показниками ергономічності

Це пристрій малогабаритним і мобільно. Невелика вага дозволяє легко переміщати його, транспортувати в авто на дачу, стаціонарні настінні моделі не створюють колосальне навантаження на облицювання стіни, утримуються на звичайних кріпильних механізмах (болтах, дюбелях-цвяхах). Виробники конвекторів постійно модернізують свої винаходи, придумують більш практичні форми. Для дитячих кімнат є спеціальні моделі з закругленими кутами і пологими переходами кромок. Для ванних і душових приміщень розроблені спеціальні конвектори з дзеркальними лицевими панелями.

Опалювальні конвектори не містять дрібних деталей, поломка яких виведе з ладу джерело тепла. Немає небезпеку проковтування дітьми дрібних знімних елементів.

Кращий конвектор: простота обслуговування

Раніше очистити конвектор від пилу означало виконати цілий комплекс робіт по прибиранню кожного ребра нагрівального елемента. Часто було неможливо дістатися до віддалених куточків – так і доводилося дихати вигоряючої пилом. Сучасні моделі оснащуються монолітними нагрівачами, забруднення з яких усуваються звичайною сухою серветкою.

Обладнання, в якому зосереджені всі вищеперелічені чинники без сумніву стане кращим. А вибір форм, розмірів і потужності – це індивідуальна справа кожного господаря.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner