384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Конвектор Saturn. Види конвекторів Saturn

Конвектор Saturn. Види конвекторів Saturn

 

Конвектор Saturn

Забезпечити тепло в будинку, мінімально використавши енергоресурс, допоможуть універсальні конвектори Saturn. Це пристрої перетворення звичайного струму в тепло. Вони стануть незамінним джерелом додаткового тепла або гармонійним елементом централізованої електричної системи опалення. Асортимент даної продукції досить великий, можна вибрати модель для житлового та комерційного приміщення, для невеликих кімнат і об'ємних залів з високими стелями. Обігрівачі Saturn вигідно виділяються на тлі інших виробів конвекційного типу ергономічним дизайном і простотою установки.

Види конвекторів Saturn

Обладнання даної торгової марки різниться за кількома критеріями:

  • За лінійними параметрами;
  • По дизайнерському оформленню корпусу;
  • За типом нагрівального елемента;
  • По потужності і часу прогріву 1м3;
  • По площі обігріву.

Обладнання дозволяє регулювати потужність роботи, завдяки ступінчастому перемикачу. Одні конвектори працюють в 2-х режимах потужності, деякі підтримують три. У обігрівачі інтегрують регульований термостат для керування температурними параметрами. Додатково пристрої комплектуються таймером для автоматичного включення/виключення, модулем захисту від перегріву і перевертання, пультом дистанційного керування для безконтактного зміни параметрів роботи. Панель управління на корпусі може містити ергономічні кнопки або виконуватися у вигляді чутливого сенсора.

 

 

Принцип роботи обігрівачів Сатурн

Процес нагрівання проходить у кілька етапів:

  • вихід нагрівального елемента в робочий режим;
  • поступовий прогрів низхідних потоків повітря;
  • перемішування повітряних мас допомогою конвекції (тепле повітря піднімається вгору, холодний втягується в пристрій обігріву).

Основа конструкції – нагрівальний елемент. Це може бути ТЕН з оболонкою з легованої сталі (більш ранні моделі обігрівача) або монолітний Х-подібний алюмінієвий нагрівач (сучасні конвектори). Він швидко виходить на робочий режим, не створює характерний тріск при нагріванні, унікальна форма елемента збільшує тепловіддачу і мінімізує опір потоку прогрітого повітря. Завдяки цьому компоненту обігрівачі Saturn не спалюють кисень і пил, знижують витрати на енергоресурс.

Корпус конвектора виготовлений з міцних матеріалів. Може оснащуватися пропускної перфорованою решіткою з лицьового боку і повітрозабірником з тильної або виконуватися у формі цілісної відшліфованої панелі. Більш дорогі моделі (наприклад, SATURN ST-HT7272) містять панель із загартованого скла з інтегрованим світлодіодним дисплеєм.

Установка конвекторів Сатурн

Більшість обігрівачів даного виробника розраховане для підлогової установки (опціонально можливий монтаж на стіну). У комплекті поставляються активні (ніжки з колесиками) і пасивні (нерухомі) підставки. У корпусі є висувні кронштейни на болтових з'єднаннях для фіксації стаціонарного обладнання до стіни. Сучасні конвектори невибагливі до місця установки, головне не завішувати їх щільними шторами і забезпечити безперешкодний доступ повітря до нагрівального елементу.

Один конвектор може обігріти кімнату площею 17-20м2. Якщо електроприлади будуть основним джерелом тепла, їх кількість може варіюватися від 1 до 5, в залежності від масштабності опалювального простору. Всі конвектори підключаються паралельно, а на розподільному щитку для них краще встановити окремий тумблер розподілу навантаження.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner