384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Обігрівачі-конвектори: короткий огляд виробників

Обігрівачі-конвектори: короткий огляд виробників

 

Обігрівачі-конвектори: короткий огляд виробників

Займаєтеся будівництвом нового будинку? Хочете організувати економічну і ефективну систему опалення на основі електрообігрівачів? Цей огляд допоможе визначитися з виробником і моделлю обладнання.

Підлогові і плінтусні конвектори

Ці пристрої особливо актуальні для великих приміщень з високими стелями і заскленням «до підлоги». Вони не займають багато місця, не захаращують простір, дроти приховані під підлоговим покриттям. Використовуються обігрівачі даної категорії для опалення вологих приміщень і звичайних житлових кімнат, засклених фасадів, утеплення балконів з панорамним склінням.

 1. Kampmann. Виробник – Німеччина. Широкий модельний ряд дозволить вибрати прилади, найбільш підходящі для певних приміщень. Обігрівачі, вбудовані в підлогу, зі стандартною шириною каналу входять в серію Katherm NK , з малою (вузької) шириною випускного каналу ― Katherm NX, з інтегрованим вентилятором ― Katherm QK, з примусовою конвекцією ― Katherm QL . Невисокі підлогові конвектори для охолодження/нагріву повітряних потоків представлені в лінійці Katherm HK. Принцип примусової конвекції використовується в обладнанні Katherm QE, а природні конвекційні пересування повітряних мас передбачені в обладнанні класу Katherm NE, при цьому прилади кожного модельного ряду оснащені електричним теплообмінником. Це обладнання вважається максимально адаптованим до запитів споживачів.
 2. Термія ЭВНА (Україна). Подібні конвектори зовні схожі з звичайними підлоговим плінтусом, забезпечують хорошу тепловіддачу, рівномірний розподіл теплого повітря по всьому периметру простору. Продукція представлена двома класами: ЭВНА ― 0,18/230 П2 (потужність 180Вт) і ЭВНА ― 0,27/230 П2(потужність 270Вт).
 3. Dimplex (Ірландія). Лінійні конвектори на 42% менше у довжину, у порівнянні зі стандартними плінтусні обігрівачі, але при цьому генерують тепловий потік на 40% швидше. Пристрої виготовлені за технологією CONNEX, що дозволяє здійснювати бездротове керування тепловими приладами.

 

 

Найпопулярніші виробники конвекторів

 1. Nobo. Норвезький виробник пропонує високоточне і практичне обладнання для створення комфорту і тепла в будь-якому приміщенні. Продукція розділена на кілька серій: Viking (з інтегрованим електронним термостатом), Oslo (з виходом нагрітого повітря через верхню розподільну ґрати, лицьова панель без перфорованих елементів), Nordic (конвектор механічного управління з електронним термостатом), Viking C4N і Viking C2N (без термостата), SAFIR II (унікальне устаткування, повністю виконана зі скла (товщина 9мм!) і оснащений термостатом).
 2. NOIROT (Норвегія). Конвектори різної форми, розмірів і оснащення представлені декількома класами: з перфорованою решіткою на фронтальній панелі ― CNX-2, CNV-2, Spot Е-3, Spot Е-4, Spot Е-PRO, Melodie Evolution (високі моделі, середні, низькі, плінтусні, міні-плінтусні), Antichoc з антивандальним покриттям, R-21; з панеллю з склокераміки ― Verlys Evolution; пристрою комбінованого методу обігріву, що використовують технологію CDI ― ActiFonte 2 Plus, Calidou ProXP, Athenea Plenitude, Athenea Millenium, інертні обігрівачі – Bellagio.

 

 1. Dimplex (Ірландія). Безшумні і довговічні конвектори, не містять рухомих тендітних частин. Вони не створюють вихрових потоків, обігрівають повітря шляхом природної конвекції. Деякі моделі оснащуються електронними термостатами для стабільного підтримання температури в межах 0,5°C. Прилади виробляються за технологією CONNEX (бездротове управління).

 

 1. Thermor. Це один з брендів французької компанії Atlantic. Конвектори виготовлені з міцних матеріалів, що працюють за принципом природної конвекції повітря. Обладнання представлене кількома лініями: Soprano (конвектор HD з 4 режимами роботи і цифровим дисплеєм); Soprano Sense (обладнання технології Ecoboost для прискореного нагріву і рівномірного розподілу теплих потоків); Evidence 2 Mechanical (класичне пристрій з механічним термостатом); Evidence Digital (обігрівач з цифровим дисплеєм і електронним термостатом); Evidence 2 Electronic (зі надточним термостатом і вбудованим модулем програмування). Самий великий клас ― Variation (обладнання з закритим нагрівачем з алюмінієвим дифузором). Обладнання даної серії представлено в різних типорозмірах і формах (високі, стандартні, низькі, плінтусні моделі).

 

 1. Ballu (Китай). Кліматична техніка цього виробника має I клас захисту від поразки струмом, вимагає заземлення при встановленні. Продукція випускається у двох лінійках: Camino Evolution Electronic (з електронним регулюванням) та Camino Evolution Mechanic (з механічним термостатом).

 

 1. Lumix (Китай). Конвектори можуть оснащуватися механічними термостатами (Lumix Плюс), електронними блоками контролю температури (Lumix Сафарі), піддаватися універсальної установки ( Lumix ND).

 

 1. Neoclima. Винаходу китайської компанії в якості нагрівального елемента містить ТЕН. Продукція представлена серією Comforte (настінні моделі, механічний термостат, інтегрований захист від перегріву, замерзання, попадання вологи), Dolce (тільки з модулем захисту від вологи і перегріву, низька температура нагрівача, велика площа тепловипромінювання).
 2. ENSTO. Конвектори фінського виробництва розроблені спеціально для експлуатації в умовах підвищеної вологості. Корпус захищений від бризок, ідеально підходить для ванних кімнат.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner