384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Конвекторні обігрівачі: особливості конструкції

Конвекторні обігрівачі: особливості конструкції

 

Конвекторні обігрівачі: особливості конструкції
Забезпечити тепло і комфорт в будинку, гармонійно вписатися в інтер'єр, безпечно виконувати відведені функції багато років, покликані сучасні обігрівачі конвекторного типу. Це пристрої нескладної конструкції, в яких нагрівальний елемент прихований під надійним корпусом. Повітряні потоки природних чином обдувають модуль, прогріваються і спрямовуються по всьому простору, передаючи тепло оточуючим предметів.


За типом виконання електроконвектори різняться:
• лінійними параметрами корпусу (висота * ширина * довжина);
• класом захисту від ураження струмом (я Клас ― установка із заземленням, II клас ― заземлення не вімагає);
• класом захисту оболонки (IP24 ― брізгозащіщенний корпус, IP20 ― звичайний, захищений від потрапляння дрібних сторонніх предметів);
• по виду нагрівальних елементів (ТЕН з алюмінієвим радіатором, «голчастий» нагрівач зигзагоподібний, монолітний Х-образний алюмінієвий нагрівальний елемент);
• вбудованим термостатом (електронним, електромеханічним біметалічним або електромеханічним капілярним);
• конструктивними особливостями повітряний решітки (інтегрована, штампована, зварна).

 

 


Принцип роботи конвектора
Сучасні конвектори частіше оснащуються монолітним нагрівальним елементом, в якому ніхромовий нитка інтегрована в літій обребрений алюмінієвий корпус. Ці пристрій працюють тихо, мало прогрівають корпус приладу, мають мінімальні втрати тепла, якісно прогрівають повітря. Корпус конвектора всередині порожній і служити він як аеродинамічна труба ― повітря нагрівається, створюється тяга. Поки надходить харчування на обігрівач, холодне повітря безперервно втягується до нагрівального елементу, а теплі потоки піднімаються вгору.


Також присутній класифікація конвекторних обігрівачів по місцю монтажу:
 настінні (висота не більше 45см);
 підлогові (висота не більше 45см);
 плінтусні (висота до 20 см, довжина ― до 2,5 м).
Асортимент обігрівального обладнання конвекторного типу величезний. Кожен власник може вибрати пристрій, що підходить по потужності, зовнішнім поглядом і оснащеності. Деякі моделі конвекторів комплектуються розмічальними шаблонами для швидкого кріплення кронштейнів, знімними рамками для сушіння дрібних промов. Одні розраховані для експлуатації будинку, в офісі, а інші ― в кімнатах високої вологості. Перед покупкою потрібно чітко висунути вимоги до обладнання, щоб підібрати найбільш прийнятний варіант.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner