384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Кращі конвектори: їй тепло або комфортний мікроклімат

Кращі конвектори: їй тепло або комфортний мікроклімат

 

Кращі конвектори: їй тепло або комфортний мікроклімат
Забезпечити якісний обігрів, прослужити ефективно тривалий час і при цьому заощадити електроенергію можуть тільки кращі конвектори. Якими вони мають бути? Чи можуть вони мати великий функціонал і задовольняти потреби всіх користувачів?


Про смаки не сперечаються, тому назвати «кращим» якийсь конкретний конвектор неможливо. Всі моделі умовно можна поділити за кількома критеріями:
• Безпека;
• Зручність установки;
• Швидкість і ефективність обігріву;
• Ергономічність;
• Простота догляду.
Кращий конвектор з точки зору безпеки


У цю категорію відносяться пристрої, панель яких не нагрівається вище встановленого порогу пожежної безпеки (75 ° С). Нагрівальний елемент подібних обігрівачів являє собою літій механізм, герметично прихований в монолітній панелі. До подібних конвекторам можна віднести не тільки устаткування, принцип роботи яких полягає у поступовому прогріві повітря, але і пристрої, що випромінюють інфрачервоні хвилі прямо на зігріває фрази об'єкти (тільки складно їх назвати конвекторами, адже на даний метод обігріву відводиться тільки 20%).
Правильно встановлені обігрівачі ніколи не стануть причиною пожеж або деформації поверхонь меблів. Корпус пристроїв виконаний з екологічно чистих, стійких до термальних коливанням матеріалів.


Кращі конвектори за методом установки
Самими невибагливими в даному плані вважаються підлогові моделі. Їх монтаж зводиться до звичайного привинчивания підставок (пасивних або на коліщатках) і установці в потрібному кутку кімнати. Подібні пристрої легко переміщуються з місця на місце, рівномірно прогрівають кімнату, не займають багато місця при зберіганні в коморі або на антресолі.


Для власників невеликих приміщень «кращими» стануть плінтусні конвектори, які не вимагають достатку вільного простору, але забезпечують бездоганне опалення всього периметра кімнати. Їх використання виключає можливість застою повітря у віддаленому кутку, запобігає розвитку вогкості і грибка. Це одні з кращих джерел теплової енергії з точки зору впливу на фізіологію людини.
Сучасні конвектори ― кращий метод ефективного та швидкого прогрівання
Активний розвиток опалювального обладнання не відсуває затребуваність конвекторів на задній план. Це єдині прилади, які здатні швидко прогріти весь повітряний кулю приміщення, не спалюючи кисень. Навіть ІЧ-обігрівачі не можуть конкурувати з даним типом обладнання. Потужний конвектор за кілька хвилин обігріє приміщення цілими, не локальні зони.

 

 


У продаж багато моделей, оснащених іонізаторами повітря. Подібні агрегати здатні створити комфортний мікроклімат в приміщенні, очистити повітря і наситити його аніонами. Також конвектори запобіжать активний розвиток цвілі, зростання грибків і поширення хвороботворних бактерій.
Конвектор ― кращий за показниками ергономічності
Це пристрій малогабаритне і мобільно. Невелика вага дозволяє легко переміщати його, транспортувати в авто на дачу, стаціонарні настінні моделі не створюють колосального навантаження на облицювання стіни, утримуються на звичайних кріпильних механізмах (болтах, цвяхах дюбелях-). Виробники конвекторів постійно модернізують свої винаходи, придумують більш практичні форми. Для дитячих кімнат є спеціальні моделі з закругленими кутами і пологими переходами крайок. Для ванних і душових приміщень розроблені спеціальні конвектори з дзеркальними лицьовими панелями.


Опалювальні конвектори не містять дрібних деталей, поломка яких виведе з ладу джерело тепла. Немає небезпеки проковтування дітьми дрібних знімних елементів.
Кращий конвектор: простота обслуговування
Раніше очистити конвектор від скопилася пилу означало виконати цілий комплекс робіт з прибирання шкірного ребра нагрівального елемента. Часто було неможливо дістатися до віддалених куточків ― так і доводилося дихати вигоряючої пилом. Сучасні моделі оснащуються монолітними нагрівачами, забруднення з яких усуваються звичайної суху серветкою.


Обладнання, в якому зосереджені всі перераховані вище фактори без сумніву стане кращим. А вибір форм, розмірів і потужності ― це індивідуальна справа кожного господаря.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner