384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Конвектор Плінтусний опалення

Конвектор Плінтусний опалення

 

Конвектор Плінтусний опалення
На основі компактніх, але надійних плінтусних конвекторів організовують цілі системи обігріву. Смороду дозволяють ретельно прогріти весь об'єм приміщення, не залишати затінені, непрогріті зони. У подібному просторі немає застоїв повітря, потоки активно циркулюють, починаючи від основи стін. Обігрівачі конвекторного типу можуть бути додатковим джерелом тепла для зонального обігріву невеликої потужності або бути базовим елементом плінтусних систем з централізованим регулюванням температурних режимів.

Пристрої тепла можуть функціонувати без нагляду цілодобово, не викликати побоювань виникнення пожеж.
Малогабаритні конвектори опалення ставляться до сучасним побутовим приладам стаціонарного теплоповітряного обігріву будь-яких споруд. Вони підходять для приміщень зі стандартною середовищем і для кімнат з підвищеною вологістю.
Особливості конструкції конвекторів плінтусних
Змонтована система на основі унікальних конвекторів візуально сприймається як широкий плінтус. Він розміщений по всьому периметру кімнати, повторює конфігурацію стін, чітко дублює повороти і куті. Завдяки подібній установці плінтусна система розповсюдження тепла дозволяє отримати максимально рівномірний прогрів повітря, розподілити нагріті потоки по всьому простору. Якісний обігрів виключить виникнення конденсату на стінах.


Електроконвектор складається з вузького корпусу, лицьова панель якого виготовлена з алюмінієвого профілю, і нагрівального елемента (Тена низькотемпературного). Ширина корпусу не перевищує 20 см, а довжина може досягати значних розмірів (до 2,5 м). Плінтусний обігрівач покрить високоякісною фарбою з порошковим напиленням, забезпечує відмінну тепловіддачу від нагрівального модуля. ТЕН містить оболонку з нержавіючої сталі, прогрівається до порівняно невисокої температури. Цей аспект дозволяє виключити можливість згоряння пилу в пристрої, мінімізувати осушення повітря. Поверхня подібного плінтуса не прогрівається вище 50 ° С, не є травмонебезпечною. Колір лицьовій панелі може бути різним (білий, коричневий), все залежить від палітри відтінків в інтер'єрі єрі і вимог власника.

 

 


Застосування плінтусних конвекторів опалення
Устаткування підходить для установки в приміщеннях з високими стелями, для кімнат з істотною площею скління. Тепловий потік низькою лінійної щільності елементів системи складає всього лішь180 Вт / м, що виключає можливість утворення перегрітих зон при затіненні конвектора меблями. При роботі обігрівача відсутня активна конвекція, кількість пилу в повітрі значно скорочується. Осіли мікрочастинки не циркулюють у повітряних потоках, що не ускладнюють дихання людям в приміщенні.
Системи обігріву на основі плінтусних приладів набагато економічніше інших пристроїв опалення (на 25-50%!). Відмінно підходять для споруд, де радіаторні системи просто не ефективні. Плінтусні конвектори впроваджують в системи опалення котеджів, квартир, критих басейнів, заміських будинків. Для більшої ефективності системи варто застосовувати модулі автоматичного регулювання термальних параметрів у приміщенні (кімнатні термостати).


Монтаж плінтусних обігрівачів
Змонтувати високоефективну систему опалення на базі модернізованих обігрівачів самостійно складно. Краще довірити процес досвідченим фахівцям. Активні елементи системи (нагрівальні модулі) варто підбирати по потужності ― 180Вт, 270Вт. Їх кількість, необхідну для організації продуктивної системи обігріву, отримують шляхом ділення параметрів тепловтрат на показники потужності (за умови нормальної термоізоляції приміщення і підборі потужності 100 Вт / м2). Максимальна потужність однієї гілки системи повинна бути менше 2кВт.


Плінтусні системи обігріву встановлюють уздовж зовнішніх стін, під вікнами, біля засклених стін. Активні елементи обладнання підключаються паралельно. Щоб зовнішнє оформлення кімнати виглядало гармонійно, вільні від плінтусних конвекторів стіни знизу оформляють монтажними частинами без нагрівальних елементів. Конструктивно вони ідентичні Плінтусний обігрівач, тільки є муляжами, функцій обігріву не виконують.


Встановлення плінтусних опалювальних пристроїв можна проводити на будь-які поверхні: цегляну та кам'янко яну кладку, дерево, гіпсокартон, шпон і т. д.
Уніфіковані елементи плінтусних конвекторів довговічні і практичні. Виробники дають гарантію на обладнання до 5 років, а ресурс придатності нагрівачів перевищує 10 років.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner