384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Конвектор Сатурн

Конвектор Сатурн

 

Конвектор Сатурн


Забезпечити тепло в будинку, мінімально використавши енергоресурс, допоможуть універсальні конвектори Сатурн. Це пристрої перетворення звичайного струму в тепло. Вони стануть незамінним джерелом додаткового тепла або гармонійним елементом централізованої електричної системи опалення. Асортимент даної продукції досить великий, можна вибрати модель для житлового та комерційного приміщення, для невеликих кімнат і об'єднання ємних залів з високими стелями. Обігрівачі Сатурн вигідно виділяються на тлі інших виробів конвекційного типу ергономічним дизайном і простотою установки.


Віді конвекторів Сатурн
Устаткування даної торгової марки різниться за кількома критеріями:
• За параметрами лінійним;
• За дизайнерському оформленню корпусу;
• За типом нагрівального елемента;
• За потужністю і часу прогріву 1м3;
• За площею обігріву.


Обладнання дозволяє регулювати потужність роботи, завдяки ступінчастому перемикачу. Одні конвектори працюють в 2-х режимах потужності, деякі підтримують три. У обігрівачі інтегрують регульований термостат для керування температурними параметрами. Додатково пристрої комплектуються таймером для автоматичного включення / виключення, модулем захисту від перегріву і перекидання, пультом дистанційного керування для безконтактного зміни параметрів роботи. Панель управління на корпусі може містити ергономічні кнопки або виконаються у вигляді чутливого сенсора.

 

 


Принцип роботи обігрівачів Сатурн
Процес нагрівання проходити у кілька етапів:
• вихід нагрівального елементу в робочий режим;
• поступовий прогрів низхідних потоків повітря;
• перемішування повітряних мас допомогою конвекції (теплі повітря піднімається вгору, холодний втягується в пристрій обігріву).
Основа конструкції ― нагрівальний елемент. Це може бути ТЕН з оболонкою з легованої сталі (більш ранні моделі обігрівача) або монолітний Х-образний алюмінієвий нагрівач (сучасні конвектори). Він швидко виходить на робочий режим, не створює характерний тріск при нагріванні, унікальна форма елемента збільшує тепловіддачу і мінімізує опір потоку прогрітого повітря. Завдяки цьому компоненту обігрівачі Сатурн не спалюють кисень і пил, знижують витрати на енергоресурс.


Корпус конвектора виготовлений з міцних матеріалів. Може оснащуватися пропускної перфорованої гратами з лицьового боку і повітрозабірником з тільного або виконаються у формі цілісної відшліфованою панелі. Дорожчі моделі (наприклад, Saturn ST-HT7272) містять панель із загартованого скла з інтегрованим світлодіодним дисплеєм.


Установка конвекторів Сатурн
Більшість обігрівачів даного виробника розраховане для підлогової установки (опціонально можливий монтаж на стіну). У комплекті поставляються активні (ніжки з коліщатками) і пасивні (нерухомі) підставки. У корпусі є висувні кронштейни на болтових з'єднання об'єднаннях для фіксації стаціонарного обладнання до стіни. Сучасні конвектори невибагливі до місця установки, головне не завішувати їх щільними шторами і забезпечити безперешкодний доступ повітря до нагрівального елементу.


Один конвектор може обігріти кімнату площею 17-20м2. Якщо електроприлади будуть основним джерелом тепла, їх кількість може варіюватися від 1 до 5, залежно від масштабності опалюваного простору. Всі конвектори підключаються паралельно, а на розподільному щитку для них краще встановити окремий тумблер розподілу навантаження.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner