384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Обігрівачі конвектори-: короткий огляд виробників

Обігрівачі конвектори-: короткий огляд виробників

 

Обігрівачі конвектори-: короткий огляд виробників
Займаєтеся будівництвом нового будинку? Хочете організувати економічну і ефективну систему опалення на основі електрообігрівачів? Цей огляд допоможе визначитися з виробником і моделлю обладнання.
Підлогові і плінтусні конвектори


Ці пристрої особливо актуальні для великих приміщень з високими стелями і склінням «до підлоги». Вони не займають багато місця, не захаращують простір, проводь приховані під підлоговим покриттям. Використовуються обігрівачі даної категорії для опалення вологих приміщень і звичайних житлових кімнат, засклених фасадів, утеплених балконів з панорамним склінням.


1. Кампманн. Виробник ― Німеччина. Широкий модельний ряд дозволить вибрати прилади, найбільш підходящі для певних приміщень. Обігрівачі, вбудовані в підлогу, зі стандартною шириною каналу входять до серії Katherm NK, з малою (вузької) шириною випускного каналу ― Katherm NX, з інтегрованим вентилятором ― Katherm QK, з примусовою конвекцією ― Katherm QL. Невисокі підлогові конвектори для охолодження / нагрівання повітряних потоків представлені в лінійці Katherm HK. Принцип примусової конвекції використовується в обладнанні Katherm QE, а природні конвекційні пересування повітряних мас передбачені в обладнанні класу Katherm NE, при цьому прилади шкірного модельного ряду оснащені електричним теплообмінником. Це обладнання вважається максимально адаптованим до запитів споживачів.


2. Термія ЕВНА (Україна). Подібні конвектори зовні схожі із звичайним підлоговим плінтусом, забезпечують хорошу тепловіддачу, рівномірний розподіл теплого повітря по всьому периметру простору. Продукція представлена двома класами: ЕВНА ― 0,18 / 230 П2 (потужність 180Вт) і ЕВНА ― 0,27 / 230 П2 (потужність 270Вт).
3. Dimplex (Ірландія). Лінійні конвектори на 42% менше у довжину, у порівнянні зі стандартними Плінтусний обігрівач, альо ПРИ ЦЬОМУ генерують тепловий потік на 40% швидше. Пристрої виготовлені за технологією CONNEX, що дозволяє здійснювати бездротове управління тепловими приладами.
Найпопулярніші виробники конвекторів

 

 


1. Nobo. Норвезька виробник пропонує високоточне і практичне устаткування для створення комфорту і тепла в будь-якому приміщенні. Продукція розділена на кілька серій: Вікінг (з інтегрованим електронним термостатом), Осло (з виходом нагрітого повітря через верхню розподільну решітку, лицьова панель без перфорованих елементів), Північний (конвектор механічного управління з електронним термостатом), Вікінг C4n і Viking C2N (без термостата ), SAFIR II (унікальне обладнання, повністю виконане зі скла (товщина 9мм!) і оснащене термостатом).


2. NOIROT (Норвегія). Конвектори різної форми, розмірів і оснащення представлене кількома класами: з перфорованої гратами на фронтальній панелі ― CNX-2, ЦНВ-2, точковий Е-3, точковий Е-4, точковий Е-ПРО, Мелоді Еволюція (високі моделі, середні, низькі , плінтусні, міні-плінтусні), Antichoc з антивандальним покриттям R-21; з панеллю з склокераміки ― Verlys Еволюція; пристрою комбінованого методу обігріву, що використовують технологію CDI ― ActiFonte 2 Calidou Plus ProXP, Athenea Повнота, Athenea Міленіум, інертні обігрівачі ― Белладжіо.

 

3. Dimplex (Ірландія). Безшумні і довговічні конвектори, що не містять рухомих тендітних частин. Вони не створюють вихрових потоків, обігрівають повітря шляхом природної конвекції. Деякі моделі оснащуються електронними термостатами для стабільної підтримки температури в межах 0,5 ° С. Прилади виробляються за технологією Connex (бездротове управління).

 

4. Thermor. Це один із брендів французької компанії Атлантики. Конвектори виготовлені з міцних матеріалів, працюють за принципом природної конвекції повітря. Обладнання представлене декількома лініями: Сопрано (конвектор HD з 4 режимами роботи і цифровим дисплеєм); Сопрано Почуття (обладнання технології Ecoboost для прискореного нагріву і рівномірного розподілу теплих потоків); Докази 2 Механічний (класичне пристрій з механічним термостатом); Докази Digital (обігрівач з електронним дисплеєм і електронним термостатом); Докази 2 Електронний (зі надточним термостатом і вбудованим модулем програмування). Самий великий клас ― Зміна (обладнання із закритим нагрівачем з алюмінієвим діфузором). Обладнання цієї серії представлено в різних типорозмірах і формах (високі, стандартні, низькі, плінтусні моделі).

 

5. Ballu (Китай). Кліматична техніка даного виробника має я клас захисту від ураження струмом, вимагає заземлення при установці. Продукція випускається в двох лінійках: Каміно Еволюція електронних (з електронним регулюванням) і Каміно Evolution Mechanic (з механічним термостатом).

6. Lumix (Китай). Конвектори можуть оснащуватися механічними термостатами (Lumix Плюс), електронними блоками контролю температури (Lumix Сафарі), піддаватися універсальної установці (Lumix ND).

7. Neoclima. Ізобрітенія китайської компанії як нагрівальний елемент містить ТЕН. Продукція представлена серією Comforte (настінні моделі, механічний термостат, інтегрований захист від перегріву, замерзання, попадання вологи), Дольче (тільки з модулем захисту від вологи і перегріву, низька температура нагрівача, велика площа тепловипромінювання).


8. ENSTO. Конвектори фінського виробництва розроблені спеціально для експлуатації в умовах підвищеної вологості. Корпус захищений від бризок, ідеально підходить для ванних кімнат.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner