Стрижнева тепла підлога під ламінат та відгуки про його ефективність

Стрижнева тепла підлога під ламінат та відгуки про його ефективність
Серед електричних систем підлогового обігріву чудово зарекомендували себе технології, побудовані на основі плівкових і кабельних елементів. Їх поєднання з ламінованим плитами в якості фінішного покриття високо оцінили багато домовласників. Однак технічний прогрес не стоїть на місці ― з'єднання являються нові розробки, серед яких не менш привабливо виглядають стрижневі карбонові нагрівачі.
Чим хороші теплі електричні підлоги під ламінат на основі стрижневих елементів?
Теплі підлоги під ламінат електричні: особливості монтажаІнноваціонний варіант інфрачервоного обігріву заснований на використанні графітово-срібних стрижнів, які з'єднання єднуються паралельно за допомогою високозахищеного кабелю. Вихід з ладу одного або декількох елементів ніяк не позначається на функціональності всієї системи.
Стрижні мають повністю герметичну конструкцію, що дозволяє інсталювати систему як в стяжку, так і під плитку. Також хороші відгуки такий теплий підлога має і під ламінат, як показує практика, це обумовлено довговічністю і практичністю покриття. У підсумку, використовуючи подібний варіант, отримуємо:
інтелектуальну саморегулюючу систему, яка здатна розпізнати ділянки з різним ступенем нагрівання й підлаштуватися так, щоб обігрів був рівномірним;
незалежність розташування меблів від схеми укладання елементів;
якісна ламінована поверхня стійка до пошкоджень і добре акумулює тепло;
необмежену кількість декорів для будь-якого дизайнерського рішення;
економічне енергоспоживання;
монтаж ламінованих панелей і карбонових стрижнів доступний, при бажанні, будь-кому.
Оптимальна товщина деревоволокнистих плит повинна становити 8 мм, що сприятиме рівномірному обігріву. При покупці матеріалу не зайвим буде звернути увагу на спеціальний значок, що підтверджує можливість використання ламінату для теплої підлоги.
Чим закінчується укладання теплої водяної підлоги своїми руками: комутація системи
Для тих, хто цікавиться витратою електроенергії, буде цікаво дізнатися, що потужність карбонових елементів складає 116 Вт / м2 при максимальних навантаженнях. Середня експлуатаційна потужність при використанні в схемі терморегулятора не перевищує 87 Вт / м2.
Технологія укладання теплої стрижневого електричної підлоги під ламінат
Тепла підлога під ламінат: відгуки і комментарііКак вже зазначалося вище, монтаж даної системи не представляє особливої складності, досить знати деякі нюанси. На стадії проектування потрібно врахувати, що допустима довжина мату не повинна перевищувати 20-25 м. Також беремо до уваги необхідність організації легкої стяжки, хоча, можливі й інші рішення.
Перш, ніж робити теплі підлоги під ламінат електричні, з усією серйозністю підійдіть до вибору нагрівальних комплектів. Продукція таких відомих марок, як Unimat або GTmat надходить у продаж в наступній комплектації:
карбоновий термомат;
з'єднання єднувальні дроти;
комплект з'єднувачів UKC і UKK;
труба гофрована з зондом;
інструкція і паспорт виробу.
Терморегулятор з датчиком доведеться купувати окремо, крім цього, ще знадобляться тепловідбивний матеріал і компоненти для виготовлення стяжки.
Після підготовки підстави процес установки системи виконується по пунктах:
монтаж тепловідбивного матеріалу;
визначення місця розташування датчика і терморегулятора;
укладання карбонових матів по всій площі та їх комутація;
фіксація нагрівальних елементів за допомогою малярського скотча;
перевірка схеми та її підключення до терморегулятора;
під'єднання до мережі і тестування працездатності обігріву;
приготування цементної суміші та організація стяжки товщиною 20-30 мм.
Послідовне з'єднання єднання саморегульованого стрижневого статі UNIMATНа цьому перший етап виготовлення підлогового опалення можна вважати завершеним. Залишаємо стяжку сохнути на 25-28 днів. Одночасно можна внести і розпакувати в приміщенні, де проводяться роботи, ламіновані дошки для акліматизації. Якщо такої можливості немає, то потрібно розкласти плити за 2-3 дні до початку робіт.
Після висихання стяжки, укладання теплої підлоги під ламінат відбувається за наступними пунктами:
укласти на підставу ПЕТ-плівку або будь-яку підкладку під ламінатну плиту;
встановити перший ряд ламінованих планок (пазом до стіни), не забуваючи про зазорі 10-15 мм по всьому периметру;
наступні ряди монтувати зі зміщенням.
Варіант для тих, хто не хоче зв'язку язуватися з «мокрими» процесами, ― використання цементно-стружкових плит. Їх монтують на чорнове підставу, після чого у виготовлені заздалегідь штроби укладають карбонові мати і датчик. Далі штроби закладаються цементним розчином, і проводитися монтаж ламінованих дощок.
Які відгуки споживачів про теплі підлоги під ламінат на основі стрижневих елементів?
У першу чергу даний спосіб опалення по достоїнству оцінили власники багатоквартирних будинків. Причина проста ― організація водяного обігріву в цьому житловому секторі пов'язана з масою проблем як законодавчого, так і технологічного плану, а в більшості випадків реалізація цього варіанту просто неможлива:
«Хотіли під час ремонту зробити в кухні гідравлічний тепла підлога, альо в ЖЕКу не дали дозволу на врізання в труби центрального опалення, мотивуючи тім, що у сусідів в батареях буде недостатня температура теплоносія. Пішли по іншому шляху ― встановили стрижневі карбонові елементи під ламіновані плити і не шкодуємо. Тепло, прибирання покриття займає мінімум часу і швидко прогрівається ».
Економний інфрачервоний тепла підлога під ламінат та відгуки має позитивні, бо скорочення витрат на електроенергію, в порівнянні з аналогами, досягає порядку 60%:
«Вирішив відмовитися від ідеї водяного обігріву ― витрати на монтаж вище електричного, потрібен змішувальний вузол, а термомати уклав і підключив самостійно. За підлогового покриття був вибір: ПВХ-лінолеум або ламіновані плити, зупинився на останньому, оскільки побоююся запаху від лінолеуму, про який багато говорять. Ламінат брав з замками, що дозволив швидко зібрати всю поверхню ».
Єдине, що турбує тих, хто вибрав ламіновану дошку ― це її вологостійкість. Тут варто зазначити, що цей сучасний матеріал, практично всі його типи, володіє характеристиками, які сприяють протистоянню волозі. Відрізнити його від звичайних примірників просто ― в торці видно HDF плита-зеленого кольору.