384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Виробляється штучний камінь в дуже широкій колірній гамі, причому особливої уваги заслуговує оздоблення біла

Виробляється штучний камінь в дуже широкій колірній гамі, причому особливої уваги заслуговує оздоблення біла

 

Акриловий камінь KRION® був розроблений компанією SYSTEMPOOL, яка входити до складу Porcelanosa Grupo (Іспанія). Цей матеріал, що представляє собою тверду поверхню нового покоління, дуже нагадує теплий, приємний на дотик натуральний камінь. До його складу входять: дві третини ― це натуральні мінерали (тригідрат алюмінію), а також незначна кількість високоміцних смол.

 

Завдяки своєму складу камінь має очевидними унікальними характеристиками: у нього відсутні пори, він твердий, міцний і довговічний, а ще ― має антибактеріальні властивості, які досягаються без застосування будь-яких добавок. До того ж цей матеріал дуже просто ремонтувати, він легко чиститися і не вимагає складного догляду. Це дає можливість формувати простору без швів, що не дозволяє вбирати рідину і істотно полегшує догляд.

Виробляється штучний камінь в дуже широкій колірній гамі, причому особливої уваги заслуговує біла оздоблення: нейтральність і чистота білого кольору особливо помітні в даному матеріалі. Є екологічним матеріалом і на 100% допускає вторинну переробку. Будь-яку продукцію з нього можна переробити і повторно використовувати у виробничому циклі.

 

Переваги

Ультрабіла
Ультрабіла Krion
Матеріал має надзвичайно чистим білим кольором, нейтральним і сяючим, виділяючись на тлі інших аналогічних твердих поверхонь.

Відсутність швів
Krion відсутність швів
За допомогою спеціального набору для хімічного зварювання пластини можна з'єднання єднувати між собою. Оскільки таке з'єднання єднання проводитися за допомогою такого ж матеріалу, альо в рідкому вигляді, то шва практично не існує.

Вогнестійкість
Krion вогнестійкість
Вогнетривкий матеріал, володіє високим рівнем вогнестійкості, завдяки чому не дає поширюватися пожежі.

Можливість проведення ремонту
Krion можна ремонтувати
Завдяки існуванню набору для хімічного зварювання можливо відремонтувати будь-які вироби з матеріалу, причому після ремонту вони будуть виглядати як нові.

 

Наявність антибактеріальних властивостей


Krion антибактеріальний
Акриловий камінь KRION® володіє антибактеріальними властивостями і є гіпоалергенним матеріалом. Це обумовлено тільки його власним складом, без застосування сторонніх добавок. Інші матеріали, існуючі на сучасному ринку, мають такі характеристики завдяки застосуванню суміші біоцидів, і з плином часу до таких доданим хімічним біоцидами бактерії можуть набувати імунітет.

Виробництво із застосуванням форм
Форми Krion
Використання у виробничих процесах новітніх технологій і унікальної формули акрилового каменю дозволяють виготовляти з нього складні фігури.

 

Можливість вторинної переробки


Krion можна переробити
KRION® є екологічним матеріалом і на 100% допускає вторинну переробку. Будь-який виріб з нього може бути перероблено і знову використано у виробничому циклі.

Висока стійкість до впливу несприятливих середовищ
Krion не боїться постривай
Ніяке агресивна дія ззовні (наприклад, сильні сонячні промені, пар, висока вологість, обмерзання, занурення у воду) не в силах змінити поверхню виробу.

 

 

 

 

Висока стійкість до впливу хімічних речовин
Krion стійкий до хімії
Цей матеріал володіє високою стійкістю до агресивного впливу хімічних речовин, завдяки чому він підходить для застосування в житлових будинках, в лабораторіях та інших професійних середовищах.

Простота догляду
Krion легко чистити
При будь-якому сильному забрудненні або при поверхневому опіку штучного каменю можна дуже швидко повернути в його первісний стан ― потрібно всього лише дотримуватися інструкцій по догляду за ним.

Можливість застосування в контакті з харчовими продуктами
Krion можна використовувати з продуктами
Акриловий камінь KRION® повністю відповідає нормі UNE-EN ISO 1186, отже, підходить для застосування в контакті з харчовими продуктами.

Можливість термоформування
Форми Krion
Впливаючи теплом і застосувавши зусилля протягом певного часу, можна формувати конкретні радіуси вигину.

 

Різноманітна колірна палітра
Широка палітра Krion
Широка палітра включає в себе 83 кольору, що робить цей матеріал дійсно універсальним. Білий настільки чистий і білосніжний, що ефектно виділяється серед аналогічних твердих поверхонь.

Напівпрозорість
Krion з підсвічуванням
Оскільки матеріал напівпрозорий, то з його допомогою можна створювати простору із заднім підсвічуванням. Скомбінувавши різні за типом і товщині листи, можна отримувати різні ефекти освітлення.

Термін гарантії ― 10 років
10 років гарантія Krion
Компанія SYSTEMPOOL надає 10-річну обмежену гарантію на будь-яку продукцію, зроблену з пластин KRION®.

Галузь застосування

Кухні і ванні кімнати в житловому будинку
застосування Krion у ванній
Завдяки винятково високої стійкості до агресивного впливу хімічних речовин (концентровані кислоти, розчинники) і тепла, цей матеріал є ідеальним для будь-яких кухонь. Антибактеріальні властивості, підтверджені сертифікатом про відповідність нормі UNE-EN ISO 1186, дозволяють рекомендувати його для застосування в контакті з харчовими продуктами, тобто, для виготовлення стільниць і інших елементів, які можуть контактувати з продуктами харчування.

 

З його допомогою можна формувати простору без швів, що не дозволяє вбиратися рідини і істотно полегшує чистку.

Porcelanosa Grupo вже кілька років займається виробництвом устаткування для ванних кімнат з цього багатофункціонального матеріалу, реалізуючи найсміливіші проекти дизайнерів. Ванни, піддони для душових кабінок, умивальні раковини, меблі для ванних ― будь-які вироби з акрилового каменю гарантують найвищу ступінь гігієнічності, оскільки не дозволяють розмножуватися мікроорганізмам.

Готелі
використання Krion в готелях
З'єднання є дуже широкі можливості для моделювання, того камінь використовують у різноманітних проектах частин готелів ― від вестибюля до номерів для постояльців, у тому числі декор, меблі і елементи ванного приміщення.

Завдяки тому, що в KRION® повністю відсутні пори, і того, що він володіє антибактеріальними властивостями, його успішно можна використовувати для оформлення СПА-зони. З цього універсального матеріалу можна створювати СПА-ванни, турецькі лазні, сауни, термо-ігрові басейни.

Заклади охорони здоров'я
використання Krion в клініці
Завдяки своїм антибактеріальним властивостям, він дуже добре підходить для використання в медичних установах. Його можна рекомендувати для кабінетів лікарів в поліклініці, для лікарняних палат, для перев'язувальних і навіть операційних, де вимоги з гігієни потрібно виконувати з максимальній ретельністю.

 

Оскільки різноманітні деталі можна з'єднання єднувати за допомогою хімічного зварювання і згинати їх, то вдається створювати суцільні поверхні, що не мають швів і кутів ― тобто, саме тих місць, де найчастіше скупчуються мікроорганізми.

Приміщення комерційного призначення
використання Krion в барі
Дизайн комерційного приміщення ― це найважливіший аспект для підтримки іміджу бренду і найбільш вигідного подання всіх видів продукції.

Широка палітра з барвистих 83 кольорів, а також можливість згинати і з'єднання єднувати пластини, дозволяє отримувати безліч різноманітних комбінацій кольорів і ергономічних форм, відкриваючи, таким чином, безмежні перспективи для декорування торгових закладів.

Ресторани


використання Krion в ресторані
Особливе тепло і комфортний зовнішній вигляд обумовлюють широке використання цього матеріалу при оформленні інтер'єру єрів ресторанів. Даний матеріал відрізняється високою стійкістю, з нього можна запросто створити будь-яку модель. Не менш важливими в даному випадку виявляються і такі характеристики, як мінімальні вимоги до догляду та антибактеріальні властивості. Застосовувати цей матеріал можна практично в будь-якому місці ресторану.

 

Офісні приміщення
використання Krion в офісі
Використовуючи Кріон, дуже просто сформувати в робочих кабінетах світлу, затишну і комфортабельну обстановку. Такі простору будуть максимально розташовувати до ефективного творчої праці.

Громадські місця
використання Krion в общественных місцях
За своїми властивостями є майже ідеальним матеріалом для використання в общественных місцях з високою прохідністю людей. Він відповідає найвищим гігієнічним вимогам (завдяки відсутності пір і легкості в догляді), тому його можна встановлювати практично в будь-яких зонах загального користування. Серед інших його чудових властивостей можна виділити можливість ремонту безпосередньо на місці, а також стійкість до актів вандалізму.

Вентильовані фасади
використання Krion на вентильованих фасадах
Висока стійкість до несприятливих погодніх умов, а також розроблені компанією Butech передові системи кріплення, дозволяють використовувати матеріал при проектуванні вентильованих фасадів. Цей матеріал не змінюється при різких температурних перепадах, при підвищеній вологості або при настанні посушливого періоду ― все це робить його чудовим покриттям для будь-якої будови.

Завдяки можливості термоформування деталей вдається формувати практично будь спроектовані елементи.

 

Облицювання стін
використання Krion для облицювання стін
Для облицювання інтер'єру єрів чудово підходять і варіант Stone, і варіант Lux ― вони виробляються в пластинах довжиною до 3,6 метрів. Велика різноманітність колірних рішень (83 різніх відтінку) дозволяють підібрати найбільш підходящий варіант.

Пластинами можна облицьовувати не тільки плоскі, але й вигнуті стіни, вдавшись до техніки термоформування. Важливо те, що облицювання виходить суцільний, оскільки шви між деталями прибираються хімічної зварюванням.

 

Інші можливості для застосування матеріалу


Krion в гостинний
Ці можливості практично не мають кордонів: перегородки, меблі, мийки, елементи для благоустрою міських вулиць, лампі, корабельні палуби. І це лише мала частина тих проектів, які можна реалізувати за допомогою штучного каменю.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner