384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Сучасні вироби з дерева ― пиломатеріали

Сучасні вироби з дерева ― пиломатеріали

 

Сучасні вироби з дерева ― пиломатеріали

 

Лісопильні вироби вже жодне століття застосовують для влаштування різних будівельних конструкцій. Протягом цих довгих років майстри крок за кроком вчилися робити дерев'яна яну продукцію все краще і досягли високих результатів. Сучасні вироби з дерева ― це великий асортимент дощок, брусів, брусків, та інших пиломатеріалів.

 

 

На будівництві не обійтися без цих виробів на етапі підготовчого періоду, при базових роботах, а також оздоблювальних операціях. Дерев'яна яна продукція йде на опалубку, створення перегородкових конструкцій, міжповерхових перекриттів, монтаж покрівельних споруд. Пиломатеріали www.pilomaterial-29.ru застосовуються для підшивки даху, облаштування статевих настилів, виготовлення віконних блоків.

 

Завдяки сучасному обладнанню, виконаному за новітніми технологіями, вироби з дерева виробляються за точним розмірам. Можлива ретельна обробка заготовок. У процесі викроювання колод і їх розпилювання виходять вироби різної якості. Продукція сортується за зовнішнім поглядом і укладається в штабелі. Ціна виробам присвоюється залежно від їх сорту і ступеня обробки.

 

Наприклад, мінімально оброблена дошка відноситься до не обрізної продукції і коштує вона дешево. Такі напівфабрикати досить затребувані при будівельних роботах. Добре оброблена дошка з гладкою поверхнею і чіткими геометричними гранями називається обрізний. Вона за вартістю дорожці не обрізної дошки.

 

Ціноутворення залежить від декількох факторів. Порода деревини, а також відсоток вологості вироби сильно впливає на вартість пиломатеріалу. Хвойна продукція зазвичай набагато дешевше листяної. Тому хвойна деревина широко застосовується в будівельній індустрії

 

Підлогова дошка вагонка йдуть на оздоблювальні роботи для обшивки стін, стелі, підлоги всередині будинку. Деякі люди для оформлення модного інтер'єру єру набувають цінні породи дерева. Всіляка структура дощок гармонує з різними сучасними матеріалами, використовуваними в дизайні.

 

Для втілення в життя яких архітектурних рішень використовується брус. Завдяки його технічним і декоративним характеристиками, з'єднання являється можливість збірки різноманітних конструкцій. У сьогоднішні дні виробляють такі сучасні матеріали, як імітацію бруса, блок-хаус. Обробивши будинок такими виробами, його не відрізниш від дерев'яної споруди.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner