384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Будинок vs. квартира: складний вибір

Будинок vs. квартира: складний вибір

 

Будинок vs. квартира: складний вибір

 


Вибір між будинком і квартирою нелегкий. Звичайно для шкірного певного людини є строго свої обгрунтування вибору, але загальні плюси і мінуси також є. Дати чіткої затвердження що краще неможливо, проте розглянуті позитивні моменти шкірного варіанту легко.

Приватний будинок

 

Квартира в багатоквартирному будинку

 

У приватному будинку особливо білі відчувається простір і доступна свобода. За містом на своїй ділянці можна побудувати скільки завгодно велику споруду, в якій вистачить місця на всіх членів сім'ї і з великою часткою ймовірності ще залишиться небагато для гостей. Та й при необхідності підібрати вже готовий будинок і придбати його сьогодні абсолютно не складно.

 

 


Також особливий шарм заміським будівлям надає близькість природи ― в будь-який час можна вийти відпочити на вулицю, зустріти гостей з шашликом і вечірнім багаттям. Та й відсутність незадоволених сусідів шумом завжди позначається лише позитивно.


Розширення території. Що не кажи, але жителі квартир у багатоповерхових будинках не раз замислювалися про можливості прибудові додаткової кімнати або розширення балкону. Суворе обмеження завжди викликає прагнення їх переступити, в приватному будинку це вельми просто зробити. Найнятий архітектор чи умілий родич з легкістю зможе звести додаткову веранду або окремо стоїть будову.

 

 


Дуже добре себе почувають в приватному будинку маленькі діти, та й хвилювань за них менше: можна веселитися в будинку і на вулиці. Та й відпустити на вулицю дитини зазвичай не страшно, приватні будинки розташовані досить далеко від магістралей і різних автомобільних доріг.
Близьке розташування роботи та інфраструктури. Це зазвичай і є вирішальним чинником, оскільки якщо приватний будинок не завжди знаходиться в сучасному селищі, то квартира, навіть у глушині міста, завжди має вже сформовану роками інфрастуктуру.


Захищеність. Звичайно котеджі в специалізірованни сучасних селищах достатня захищені, але все ж зрівнятися з безпекою квартири вони не можуть. В даному випадку невелика квадратура (в порівнянні з приватним ділянкою) і тверді стіни грають «на руку»


Продовжувати цей список можна до нескінченності, проте ці пункти є основоположними, від яких відштовхується більшість громадян при прийнятті рішення. Радий багато не буває, але вибір на користь приватного будинку або квартири все ж доведеться робити самостійно.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner