384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Як визначається повна вартість натяжної стелі з установки під ключ

Як визначається повна вартість натяжної стелі з установки під ключ

 

Як визначається повна вартість натяжної стелі з установки під ключ

 


Оператори компаній, чий профіль ― натяжні стелі ― вельми часто чують один і той же питання практично від кожного клієнта: скільки у Вашій фірмі коштує один квадратний метр натяжної стелі ― приблизно? Виходячи із суті самого питання, єдиний варіант оптимальної відповіді клієнтам включає у собі вартість квадратного метра самого полотна для натяжних стель, так як у фінальну суму входити робота і маса інших потенційних нюансів.

 

У цій статті буде зроблена спроба розібратися в тому, з чого ж насправді може складатися фінальна ціна полотна натяжної стелі і його установки. На неї впливають такі ключові фактори:

 

1) Ширина натяжної полотна, виробник матеріалу для натяжної стелі і його фактура ― всі ці аспекти впливають тільки на стабільну вартість квадратного метра полотна. Це та інформація, яку можна дізнатися по телефону.

 

2) Геометрія приміщення

 

На фінальний варіант ціни натяжної стелі також вельми сильно впливає геометрія подібного приміщення, де буде проводитись монтаж натяжної стелі. Установка геометрично неправильних стель (що часто трапляється в сучасних квартирах), а також тих, які містять велику кількість кутів і, що особливо несприятливо для подібних робіт, криволінійні ділянки стелі. Така робота коштує більше фінансових витрат і зусиль, а також години і кваліфікаційного рівня. Відповідно, ціна буде значно вищою.

 

 

3) Наявність оргаліту і керамограніта, а також гіпсокартону, керамічної плитки на стінах приміщення, в якому буде проводитись монтаж натяжної стелі ― також потребують особливої кваліфікації бригади монтажників і більше значної кількості витратних матеріалів. Для такого типу приміщення часто потрібна установка додаткових кріпильних упорів, свердел по кахлю. Ми хочемо підкреслити, що перфоратором якісно свердлити плитку неможливо, так як може відбутися її розкол. Керамограніт найчастіше взагалі нічим не свердлиться, і з цієї причини потрібно використовувати стельові напрямні (а саме, це буде профіль, який монтують до основної стелі). З тією метою, щоб опустити подібний кріплення на потрібну висоту, Вам знадобиться відповідна конструкція з бруса. Всі ці аспекти і нюанси також позначаються на загальній вартості.

 

4) Додаткові елементи, які необхідно встановлювати безпосередньо на стелю

 

Під подібними елементами розуміють таке: точкові світильники, вентиляційні системи, а також стельові карнизи, виводи під пожежні датчики, системи відеоспостереження і т. П.

 

Установка кожного з перерахованих вище об'єктів вімагає від монтажників, як правило, серйозну підготовку, розмітку, і до того ж, додаткові комплектуючі деталі. У сучасному світі різноманітності у нас є приголомшлива можливість придбати розкішну люстру, світильник точковий або ж карниз будь-якої форми, стилю, а також і дизайну. Установка таких компонентів часто вимагає приймати нестандартні рішення, а це знову вимагає фахівців високої кваліфікації, і навіть більше того ― з наявністю великого досвіду роботи і наявністю будівельної кмітливості. Для монтажу однієї люстри буває необхідно передбачити кілька точок кріплення, не кажучи про те, що часу на установку такого світильника іноді потрібно стільки ж скільки для простого монтажу стелі 4х4. Всі ці складові увійдуть в ціну квадратного метра.

 

5) Конструкція для дворівневого натяжної стелі.

 

Сьогодні конструкція на два рівня дуже популярна і застосовується від житлових приміщень до залів ресторанів і готелів. Ще кілька років тому подібна конструкція виготовлялася прямо в квартирі замовника з наступних компонентів: по-перше, система металопластикового і алюмінієвого профілю, а також спінений пластик ПВХ. Для збору дворівневої конструкції використовувався навіть звичайний статевий плінтус ПВХ (без кабель-каналу). Якість і надійність були вельми низького рівня. Тепер же дворівневий натяжна стеля ― справа вельми звичне і більш якісне. Ця конструкція виготовляється заводським методом (вже далеко не в квартирі замовника) з цілісного алюмінієвого профілю безпосередньо за індивідуальним замовленням клієнта. Монтаж подібної конструкції фахівці сьогодні виробляють набагато швидше, причому пилу і бруду в процесі монтажу виходить набагато менше, а вісь результат виходить набагато краще. Поспішаємо, втім, нагадати, що і вартість такого кріплення вельми висока, оскільки виготовлення йде під конкретного Замовника.

 

 

6) Натяжна стеля з фотодруком виходить шляхом нанесення друкованого зображення на вибір замовника на широкоформатному плотері високого дозволу. Вартість такого виду натяжної стелі сильно залежить від рівня екологічності та стійкості фарб на полотні, а також і від роботи самої друкарської машини, від технології друку і фактури матеріалів.

Вартість усіх приладдя і матеріалів абсолютно різна. Є недорогі плотери, друк яких виходить вельми поганої якості. Та ж історія з фарбами. Тому обов'язково надайте цьому аспекту особливе значення, щоб малюнок вийшов чітким і насиченим. Але пам'ятайте, що саме з цієї причини ціна квадратного метра фотодруку сильно підвищується. Але економити на такому не варто, так як дешеві фарби впливають не тільки на якість малюнка, а й на Ваше здоров'я. Середньоринкова ціна фотодрук коливається в районі 2500 ― 4000 тис. За кв.м. Багато також залежить і від фактури полотна. Друк на глянцевих натяжних стелях зазвичай виходить за ціною трохи дорожче.

 

Підводячи підсумок, ми хочемо знову підкреслити ті, що підсумкова ціна на натяжні стелі лежить далеко за межами телефонних консультацій. З цієї причини настійно рекомендуємо Вам скористатися послугами зморщок натяжних стель!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner