384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Економічне будівництво будинків або що являє собою пінобетон?

Економічне будівництво будинків або що являє собою пінобетон?

 

Економічне будівництво будинків або що являє собою пінобетон?

 

      При виборі конкретного матеріалу для будівництва вашого будинку, важливо враховувати, скільки готова будівля заощадить вам грошів на ресурси, що забезпечують тепло в ньому. Будівельний матеріал повинен мати властивості хорошій теплоізоляції, це дуже актуально. Крім того, житло повинне не дуже сильно перегріватися у спекотні літні дні, у ньому повинно бути прохолодно. Тому, розглянємо пористий матеріал, під назвою пінний блок, а також газовий блок, смороду має у своїй структурі повітряні скупчення.

 

Завдяки своїм властивостям дані матеріали забезпечують ізоляцію тепла, доповнюючи інші елементи утеплення, які можуть бути нанесені або закріплені на стінах всередині і зовні житлового будинку. У пінних блоків велику кількість переваг, завдяки чому вони завоювали популярність на ринку будівельних матеріалів. Пінний блок відрізняється від таких традиційних матеріалів для будівництва, як керамічний або силікатна цегла.

 

 

З пінними блоками зручно працювати, також у них доступна ціна, тому їх прийнято вважати прекрасним матеріалом для будівництва житлових будинків і промислових споруд! Кілька слів про те, що ж являє собою пінний блок. Пінний блок є різновидом пористого бетону, виробленого із суміші піни, піску та цементу. Вищевказані інгредієнти додаються в пристрій змішування, під час роботи якого повітряні бульбашки, рівною мірою, зазнають розподіл за обсягом виготовленої суміші.

Під час виготовлення пінного блоку, не відбувається ніяких реакцій хімічних елементів. Складно судити про те, яка різниця між справжнім і меленим піском, альо від цікавий факт: різні виробники пінного блоку з упевненістю заявляють, що у складі їхньої продукції є тільки натуральний пісок.

Розповімо про всіх корисних властивостях пінного блоку з надією, що вам сподобається цей відмінний будівельний матеріал і ви побудуєте з нього добротний, надійний, затишний будинок, в якому зможете прожити все своє життя.

 

- Незалежно від своєї пористої структури, пінний блок має досить великий надійністю.
― Не маючи здатності до природного старіння від зносу погодніми та експлуатаційними умовами, він не здатний змінити свою форму на протязі всього терміну служби. Стіни будинку, зведені з пінного блоки, не будуть гнити і кришитися, бо пінний блок не піддається коливанням температур.
― Завдяки пінному бетону ви значно спростите кінцеву обробку вашої будівлі, тому що, якщо стіни були зведені грамотно, то будь-які типи шпалер можна клеїти прямо на готові стіни.
― Здача в експлуатацію будинку з пінного блоку буде швидше, тому що, на відміну від стандартного цегли, розміри пінного блоку значно більше.
― Пінний блок легко свердлити і руйнувати!
― Для готових стін з пінного блоку не потрібна особлива ізоляція звуків і тепла! ― Велика кількість досліджень пінного блоку виявили високу пожежну безпеку будинків, зведених з нього!
― Ви зможете заощадити свої грошові кошти ще при покупці пінного блоку! Після чого, ви зможете економити до 30 відсотків на опаленні готового будинку, бо пінний блок має відмінну теплоізоляцію!
― Будинок з пінного блоку можна будувати монолітним. Виробник цього чудового матеріалу може постачати вам суміш, яка вже буде готова для того, щоб залити її в опалубку.
― Легка вага пінного блоку ― це гарна можливість побудувати будинок за спрощеним типом, завдяки чому витрати на його зведення будуть помітно зменшені.
― Пінний блок може бути як матеріалом для будівництва нових будівель, так і утеплюючим елементом для самих різних видів будівель.
― Немає обмежень для людей з дизайнерської жилкою: ви або ваш архітектор вправі звести будівлі за найсміливішими проектів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner