384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Водоемульсійна (або водно-дисперсійна) фарба - перспективний матеріал обробки

Водоемульсійна (або водно-дисперсійна) фарба - перспективний матеріал обробки

 

 

Водоемульсійна фарба: переваги і віді.

 

Водоемульсійна (або водно-дисперсійна) фарба ― перспективний матеріал обробки, а також бюджетний варіант для ремонту. Демократична ціна, відмінна якість і екологічність нікого його дуже затребуваним для оформлення приміщень. Однак це далеко не всі плюси, якими володіє даний оздоблювальний матеріал.

 

Сучасні фарби на водній основі мало чим нагадують фарби, які малі різкий специфічний запах, який зберігався в приміщенні після фарбувальних робіт як мінімум 2 тижню. Також, на відміну від них, вони не містять шкідливих речовин (ацетон, уайт-спірит).

 

Процес фарбування стін або підлоги водоемульсійною фарбою досить простий навіть для тих, хто не має особливого досвіду. Після фарбування немає необхідності залишати приміщення. Водоемульсійна фарба сохне дуже швидко: від 2:00 до доби. Від неї легко очистити інструменти, які використовувалися для фарбування поверхні.

 

За допомогою водно-дисперсійної фарби можна створити міцне і привабливе покриття, що має довгий термін служби. Надати необхідний відтінок їй можна за допомогою спеціальних пігментів.

 

Віді водоемульсійних фарб У наші дні розрізняють 4 типи водно-дисперсійних фарб (залежно від полімеру): акрилові, силікатні, силіконові і мінеральні.

 

 

Найбільш популярною є акрілова. Її відмінна особливість ― чудова водостійкість. Поверхня, забарвлена такою фарбою, можна не боячись мити водою. Подвійний шар акрилової фарби відмінно маскує тріщини, що мають товщину не більше одного міліметра. Вона чудово лягає на оштукатурені, бетонні, цегляні, металеві, дерев'яна яні та скляні поверхні. Акрилова фарба дуже затребувана у внутрішній обробці житлових приміщень.

 

Силікатна фарба має великий термін експлуатації (20 років і більше), відмінно переносити різні атмосферні дії, добре пропускає повітря. Досить високу вартість мають силіконові фарби, що відрізняються паропроникністю. Вони чудово підходять для мінеральних покриттів і добре проявляють себе в приміщеннях з підвищеною вологістю. Для їх застосування цілком підходять сирі стіни, а також поверхні, на яких часто з'єднання являється волога. Використовуючи таку фарбу в якості оздоблювального матеріалу, можна надовго забути про грибок.

 

Силіконова водоемульсійна фарба ― чудове рішення для маскування тріщин шириною до двох міліметрів.

 

Мінеральна фарба переважно використовується для фарбування поверхонь з цегли та бетону, хоча підходить для будь-яких підстав. Плівка такої фарби міцна, стійка до впливу сонячних променів, не боїться вологи. Зазвичай мінеральну водоемульсійну фарбу розбавляють водою. Її головним недоліком вважається недовговічність.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner