384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Підвищена вологість у квартирі і спосібі боротьби з нею.

Підвищена вологість у квартирі і спосібі боротьби з нею.

 

Підвищена вологість у квартирі і спосібі боротьби з нею.

 

Підвищена вологість у квартирі ― знайома ситуація для багатьох в осінній період. На вулиці вже досить прохолодно і сиро, а опалення ще не включили. У результаті в стінах рідного дому замість тепла і затишку з'єднання є неприємний запах, холод, погане самопочуття, і це далеко не повний перелік негативних моментів.

 

Найчастіше такою проблемою страждають мешканці старих будинків і перших поверхів. Отже, як же боротися з цим неприємним явищем? ― Для початку важливо з'єднання з'ясувати причину появи вологості. Якщо вона виникла саме в осінній період, про який писалося вище, і до цього з кліматом в квартирі було все добре, то це тимчасове явище, і досить просто протоплювати кімнати обігрівачем до включення центрального опалення.

Але причини можуть бути і в іншому. Мешканцям перших поверхів з'єднання необхідно з'ясувати ― чи немає у підвалі потопу через скупчення ґрунтових вод. Найпоширенішою причиною підвищеної вологості в новобудовах може бути неякісний ремонт.

 

Можливо, ще при будівництві будинку були недостатньо закладені шви між плитами, а може бути, наклеїли шпалери на невисохлу штукатурку. Погана вентиляція і пластикові вікна теж можуть стати приводом вогкості. А може бути, недобросовісні сусіди постійно підтоплюють.

 

 

 

Після того як причина виявлено, її потрібно негайно усунути, інакше боротьба з вологістю перетвориться в замкнене коло. ― Сьогодні для контролю рівня вологості у будинках і квартирах створен чимало технічних винаходів ― осушувачів і зволожувачів повітря. Смороду в короткі терміни вирішують проблему.

 

Альо якщо у вас немає можливості придбати подібні пристрої, можна обійтися і без них.

 

- Головне правило ― потрібно регулярно провітрювати всі кімнати, необов'язково влаштовувати протяг, вистачить і того, щоб повітря надходило тонкої цівкою.

- Якщо батареї не включені або топлять не досить добре, квартиру важливо протоплювати обігрівачем і намагатися підтримувати постійну температуру, не роблячи різких перепадів.

- Не варто сушити білизну в квартирі. Навіть пара-трійка мокрих рушників в кімнаті можуть стати причиною вологоутворення.

- Після прибирання слід насухо витирати всі поверхні і відразу ж провітрювати квартиру. Підлогу і меблі, включаючи полиці в шафі, необхідно періодично протирати слабким розчином марганцівкв.

- Також зверніть увагу, на наявність кімнатних рослин і на поміркованість їх поливу, красиві тропічні пальми часто вимагають багато води і стають джерелом виділення вологи. Якщо вогкість і вологість ― часті гості у вашому будинку, краще поміняти такі рослини на кактуси.

- У будівельних магазинах можна придбати спеціальні хімічні засоби, у вигляді абсорбуючих таблеток, які вбирають вологу і нормалізують мікроклімат у будинку. Коштують вони близько двохсот рублів, і працюють швидко і ефективно. І пам " ятайте, у боротьбі з вологістю важливо не перестаратися, адже надмірна сухість повітря в квартирі приносити не менше дискомфорту, ніж сирість.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner