384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Методи монтажу клінкерної плитки при облицюванні фасадів будівель.

Методи монтажу клінкерної плитки при облицюванні фасадів будівель.

 

Методи монтажу клінкерної плитки при облицюванні фасадів будівель.

 

Одним з найбільш розкішних і дорогих матеріалів для зовнішнього облицювання будівель є клінкерна плитка. Тім не менш, вона користується досить високим попитом серед споживачів завдяки тому, що вона є дуже міцною і зносостійкою, стійкою до впливу зовнішніх атмосферних чинників (води, морозу, сонячного випромінювання та інших), а також дуже практичною і естетично привабливою.

 

Цей матеріал виготовляється зі спеціальної тугоплавкої сланцевої глини, яка при виробництві проходити випалення при температури близько 1200-1300 градусів, завдяки чому вона і набуває високу міцність. Для укладання клінкерної плитки використовується два спосібі: «сухий» і «мокрій».

 

 

Мокрій спосіб найчастіше використовується при укладанні звичайних плиток і передбачає їх кріплення за допомогою спеціального клейового складу. Сухий же спосіб найчастіше застосовується для закріплення термопанелей з облицюванням у вигляді плиток з клінкеру. При мокрому способі укладання монтаж плиток проводитися поштучно. Тобто, по черзі окремі елементи закріплюються на правильно підготовленої поверхні за допомогою спеціального клейового складу. До клейовому складу висуваються такі вимоги, як високий рівень адгезії з плиткою і поверхнею (оздоблювальний матеріал є досить важким), а також волого-і температуростійкість.

 

Найчастіше ще до установки оздоблювального матеріалу на стіну кріпиться спеціальна підкладка з утеплювача, яка фіксується по всій площі фасаду за допомогою саморізів. Після цього вона армується за допомогою монтажної сітки, і до неї кріпиться плитка.

 

«Мокрій» спосіб монтажу клінкерної плитки дозволяє забезпечити високу міцність, надійність і довговічність облицювання, проте він набагато більш трудомісткий порівняно з «сухим».

 

При використанні «сухого» способу монтажу використовується не звичайна клінкерна плитка, а спеціальні термопанелі, які складаються з утеплювача (пінополістиролу) і спеціальних плит, які мають облицювання у вигляді клінкерної плитки. У комплекті з такими панелями поставляються і всі кріпильні елементи, необхідні для монтажу виробів.

 

Термопанелі кріпляться безпосередньо до поверхні стін (або, якщо вони нерівні ― на спеціальний каркас) за допомогою дюбелів і саморізів. До достоїнств «сухого» способу монтажу клінкерної плитки слід віднести зручність і високу швидкість монтажу, однак термопанелі коштують ще дорожче, ніж звичайна клінкерна плитка.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner