384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Ефективні технології утеплення стін всередині приміщень

Ефективні технології утеплення стін всередині приміщень

 

Ефективні технології утеплення стін всередині приміщень

 

Безумовно, можна виконувати і зовнішнє утеплення, альо фахівці в галузі будівництва роблять акцент безпосередньо на внутрішньому утепленні стін. Внутрішнє утеплення оптимально, особливо коли квартири розташовуються на верхніх поверхах будинку і, при цьому, є кутовими.

Однак, необхідно враховувати той момент, що утеплення здатне хоч і незначно, але скоротити обсяг житлового приміщення, так як припускає встановлення теплоізолюючих шарів, а потім ще й завдання облицювального покриття. Стіни будинків будують з застосуванням цегли або бетону.

 

 

 

Залежно від будівельного матеріалу визначається система утеплення. Іншими словами, існують встановлені правила, яких слід неодмінно дотримуватися, щоб у квартирі, після виконання робіт, дійсно було тепло і не виникли проблеми з появою конденсату і грибка.

 

Правила внутрішнього утеплення цегляних стін. Для внутрішньої теплоізоляції використовуються матеріали ― пінопласт, штукатурний розчин, а також скловата. Це найбільш популярні матеріали з багатьох, точно відповідних для подібних робіт. Матеріал пінопласт схильний до негативного впливу вологи. Отже, після штукатурення і шпатлювання, потрібне укладання гідроізоляційного шару. Це стандартна процедура, яка дає можливість уберегти стіну від появи конденсату. Далі найбільш щільно, по відношенню один до одного, виконується укладання листів пінопласту. Завершує процедуру теплоізоляції ― укладання пароізолірующую плівки.

 

Оштукатурювання стін не потрібно, якщо утеплювачем є мінеральна вата. Основний недолік даного утеплення ― це зменшення простору житлового приміщення. Мінеральна вата за об'єднання об'ємом перевершує пінопласт і, крім цього, необхідно додатково встановити дерев'яна яні рейки, між якими і виконується укладання ваті. Найчастіше, укладання мінеральної вати виконують у два шарі, після чого, наносять шар пароізоляційного матеріалу.

        Утеплення цегляних стін, розчином «теплою» штукатурки ― один з найбільш поширених способів внутрішнього утеплення, який застосовується вже досить тривалий час. Даний спосіб внутрішнього утеплення має індивідуальну технологію, яка відпрацьована фахівцями до дрібниць. Основні вимоги дотримання технології ― «тепла» штукатурка наноситься в три шарі і кожен, з послідовно нанесених шарів штукатурки, необхідно просушити.

 

Правила внутрішнього утеплення бетонних стін. Технологія, що застосовується при утепленні стін з бетону, фактично відповідає технології утеплення цегляних стін. Відмінності полягають лише в певних нюансах, оскільки бетонна поверхня і поверхня цегли мають різні фізичні властивості. Якщо при утепленні бетонних стін використовується пінопласт, поверхні стін попередньо вирівнюються, і на них наноситися ґрунтовки розчин. Якщо при утепленні використовується мінеральна вата, то вона укладається за допомогою рейок відразу, на поверхню стіни. При цьому укладання виконується в три шарі. Для стіни з бетону допустимо використання будь-якого, теплоізолюючого матеріалу. Головним вимогою, на завершальному етапі теплоізоляції бетонних стін, є ― укладання пароізолірующую плівки.

Інші статті
</