384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Облицювання сайдингом ― основи вибору.

Облицювання сайдингом ― основи вибору.

Облицювання сайдингом ― основи вибору.

 

Будівництво власного будинку ― справа копітка і трудомістка. Повний процес може зайняти чималу кількість часу і включати в собі набір всіляких масштабних операцій і процедур, альо завершальним етапом завжди буде зовнішня обробка. Без цієї заключній частині будинок не буде готовий до експлуатації і не стане завершенням стилістично.

 

Незважаючи на природнє бажання скоріше закінчити будівельні роботи, до підбору облицювання будівлі слід підійти відповідально, оскільки саме від цього може залежати довговічність житлового будинку і його оформлення. Що використовується в якості оздоблювальних матеріалів? Сучасний ринок будматеріалів рясніє різноманітними варіантами обробки, які можуть задовольнити будь-які запити, однак самим затребуваним серед них є так звань сайдинг.

 

Сайдінг є міцний негорючий матеріал, який одночасно використовується як додатковий захист будови від ендогенних факторів і погодніх умов, а також як спосіб декорації фасаду і надання йому відповідного зовнішнього вигляду. Переваги подібного варіанту облицювання будинку полягає в його практичності і стійкості. Термін служби панелей сайдинга перевищує десятіліття, так як їх виготовлення включає у собі кілька технологічних процесів, у тому числі, покриття сталлю, цинком і полімерними складами. Віді сайдинга і їх специфіка

 

 

 

Сайдинг буває різний: металевий, вініловий, цокольний. Тип облицювання залежить від призначеного увазі і споруди.

 

Металевий сайдинг чудово підходить для споруд промислового призначення, а також для житлових будинків. Даний тип матеріалу витримує значно силове навантаження і вплив знищують факторів, забезпечуючи зовнішнім поверхням надійний захист. Металеві панелі повсюдно використовують при будівництві великих промислових об'єктів, складів або депо. Окрім своєї стійкості, сайдинг з металу має різну фактуру і придатний до фарбування в абсолютно будь-який колір. Ще один різновид оздоблювального матеріалу для стін будівель ― це вініловий сайдинг. Така обробка найчастіше застосовується для облагороджування заміських котеджів і малоповерхових комерційних приміщень.

 

Вініловий сайдинг витримує різку і значно зміну температурних умов, підвищену вологість і надмірне сонячне вплив. Будучи універсальним матеріалом, вініл надає практично безмежні возможности. Облицьовувати можна кам'янської яні, бетонні, цегляні і навіть дерев'яна яні житла, а колірна гамма такого матеріалу представлена в сотнях відтінків. Сайдинг підходить не тільки для стін будівель, але і для цоколя ― самого незахищеного ділянки будинку. Мається на увазі, що саме ця частина будівлі піддається надмірному впливу вогкості, весняних паводків, покривів снігу або механічних дефектів.

 

Цокольний сайдинг призначений для того, щоб уберегти нижню частину будівлі від таких негативних наслідків. Облицювання зроблена за допомогою спеціальної технології, яка поєднує в собі протидію основних факторів руйнування ― корозії, грибків і плісняви, сонячного випромінювання. Конфіденційність виготовлені їх поліпропіленових смол з присадками і просоченнями у своєму складі і мають дещо більшу товщину, ніж сайдинг інших типів. Для кращої експлуатації експерти радять встановлювати пластикові водостоки, які убезпечать стіни від зайвої вологи.

 

            В цілому, сайдинг ― це приголомшливий матеріал, який вже давно завоював собі довіру і лояльність багатьох домовласників. Вдавшись до використання сайдинга при будівніцтві, Ви отримуєте можливість надовго зберегти бездоганний вигляд будови і позбавити себе від зайвих проблем з обробкою будинку.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner