384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Водопровід з ПНД-труб При прокладанні водопроводу поліетиленові труби низького тиску (ПНД) все впевненіше витісняють сталеві.

Водопровід з ПНД-труб При прокладанні водопроводу поліетиленові труби низького тиску (ПНД) все впевненіше витісняють сталеві.

 

Водопровід з ПНД-труб При прокладанні водопроводу поліетиленові труби низького тиску (ПНД) все впевненіше витісняють сталеві. Цей процес зумовлений видимими перевагами полімерних матеріалів у порівнянні з металом.


Поліетиленові труби володіють хімічною і корозійною стійкістю, не схильні до дії низьких температур. Пропускна здатність такого водопроводу, завдяки гладкій поверхні полімерного матеріалу, на 10 ― 15 відсотків вище, ніж у сталевого. Крім того, на внутрішній поверхні ПНД-труб не утворюються нарости, що знижують пропускну спроможність трубопроводу. Характеристики матеріалу дозволяють експлуатувати такі труби до до п'ятдесяти років. При виконанні робіт по заміні сталевого водопроводу поліетиленовим укладання ПНД-труб може виконуватися як замість існуючих сталевих труб, так і паралельно їм.

 


Другий варіант дозволяє не відрізати споживачів від водопостачання на час проведення ремонтних робіт, і тому є більш кращим. Укладання поліетиленових труб проводитися в траншеї на глибину не менше ніж на двадцять сантиметрів перевищує глибину промерзання ґрунту, яка визначається окремо для кожного регіону. На дно траншеї укладається піщана подушка товщиною 10 ― 15 сантиметрів, що оберігає поліетиленовий труби від механічних пошкоджень.


Перед монтажем ПНВ-труб виробляють їх вирівнювання, центрування, очищення і знежирення. Зварювальні роботи можуть виконуватися як безпосередньо в траншеї, так і на поверхні землі. У тому випадку, якщо зварка проводитися в траншеї, ширина траншеї повинна мінімум на 40 сантиметрів перевершувати діаметр трубопроводу.


Після укладання труб здійснюється їх розводка в місцях наступних під'єднань до локальних мереж водопроводу. Укладені труби засипаються шаром піску, на висоту 15 ― 30 сантиметрів перевищує верхній край водопроводу.


Шар піску ущільнюється, а поверх нього насипається грунт. Підключення покладеного ПНД-трубопроводу до магістрального трубопроводу проводитися за допомогою фланцевих або пластикових трійників, монтованих на кінцях труб. Приєднання фланців проводитися за допомогою електромуфт. Особливу увагу при цьому приділяється герметичності в місцях з'єднання єднань.


Далі виконується встановлення засувок. Тривалу експлуатацію пожежного водопроводу забезпечує з'єднання єднання, що дозволяє витримувати тиск до 12 атмосфер. Після завершення монтажних робіт проводитися перемикання потоку води на новий трубопровід. Експлуатовані раніше труби після цього можуть бути демонтовані. Крім перерахованих вище переваг поліетиленового водопроводу, ще одним важливим якістю є його гігієнічна чистота. Матеріал ПНВ-труб не взаємодіє з протікає по них водою і не викликає її забруднення.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner