384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Клей ПВА. Властивості і область застосування

Клей ПВА. Властивості і область застосування

 

Клей ПВА. Властивості і область застосування

 

Полівінілацетатний клей ― знайомий всім з дитинства клей ПВА, знайдеться, мабуть, у кожному будинку. Це біла суспензія на водній основі з легким специфічним запахом. Завдяки екологічної безпеки, доступною ціною і відмінним склеювальним властивостями клей ПВА широко застосовують у побуті, канцелярії і навіть дитячому творчості. Альо на цьому область його застосування не закінчується.

Клей ПВА володіє наступними основними технічним характеристиками:
· Він вологостійкий і водонепроникний. Це дозволяє застосовувати його в якості грунтовки, а також використовувати для збільшення гідроізоляційних властивостей таких поверхонь, як штукатурка, деревина тощо
· Він вибухо - і пожежобезпечний, що робить його безпечним зберігання і застосування.
· Він нетоксичний, і тому екологічно безпечний, що дозволяє застосовувати його навіть у приміщеннях, призначених для дітей.


· Він термостійкий і морозостійкий, здатний переносити широкий діапазон температур від -40 ° С до +50 ° С.
· Дає мінімальну усадку при висиханні, що робить можливим його використання в якості герметика для забивання пустот і тріщин.
· Має високу адгезію. У зв'язку з цим його часто додають в будівельні суміші та розчини для збільшення їх адгезії і гідроізоляційних властивостей.
Завдяки цим властивостям клей ПВА просто незамінний як у побуті, так і на будівельному майданчику. Будь полівінілацетатний клей являє собою білу або кремову однорідну, тягучу масу, різної в'їхав язкості, залежно від його виду та призначення.

 


Існують різні види клею ПВА, що розрізняються за складом клейової основи та сфери його застосування. Найпопулярніші, це:
• Канцелярський клей ПВА добре клеїть картон, папір і інші матеріали на паперовій основі. Найчастіше цей вид ПВА застосовується в канцелярії і дитячій творчості. Через мінімальної вологостійкості і морозостійкості має досить обмежену сферу застосування.


· Шпалерний або побутової клей ПВА. З його допомогою обклеюють дерев'яна яні та бетонні оштукатурені поверхні шпалерами на паперовій або вініловій основі. Також він відмінно справляється зі склеюванням виробів з паперу, картону, тканини і шкіри. Володіє морозостійкістю до -40 ° С.
· Універсальний клей ПВА здатний склеювати між собою такі матеріали, як папір, картон, шкіру, тканину у різній комбінації, а також приклеювати їх до різних поверхонь, наприклад, дерева, скла, металу. Також його додають до складу ґрунтовок і шпаклівок для збільшення адгезивних властивостей цих матеріалів. Він вологостійкий і стійкий до низьких температур.


· Клей ПВА супер клеїть всі матеріали на паперовій основі, тканину, шкіру, фарфор, дерево, ДСП, МДФ, паркет і плитку. Завдяки мінімальному годині притиснення, за яке клей швидко схоплюється і гарантує високий ступінь адгезії цей склад ПВА широко застосуємо в будівництві, при укладанні паркету, ламінату і різної плитки. Морозостійкий і вологостійкий.


· Столярний Клей ПВА. Має високу адгезію до матеріалів з деревини, застосовується при складанні меблів, а також при роботі з дерев'яна яними поверхнями.


· Поливінілацетатна дисперсія ― основа клею ПВА, застосовується при виробництві будівельних сумішей підвищуючи ступінь адгезії цих матеріалів. Відрізняється максимальній силою схоплювання.
Мабуть, на будівельному майданчику не знайдеться найбільш універсального і незамінного матеріалу, ніж полівінілацетатний клей. А його досить низька вартість і доступність підвищує його популярність в рази.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner