384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Використання монтажної піни

Використання монтажної піни

 

Використання монтажної піни

 

Балончик з монтажною піною неодмінно знайдеться в арсеналі як професійного будівельника, так і домашнього майстра. Ні масштабні будівництво, ні простий монтаж труб або кондіціонера не обійдеться без використання монтажної піни. З її допомогою здійснюється монтаж вікон, дверей, камінів, печей і т. д. Також монтажна піна використовується для з'єднання єднання стаціонарних елементів конструкцій.

 

Нею заповнюють порожнечі, тріщини і шви в перекриттях. Вона відмінно контактує практично з усіма будівельними поверхнями, такими як бетон, цегла, скло, камінь, дерево, метал, за винятком тефлону, силікону, поліетилену і поліпропілену. Монтажна піна володіє гідро-, тепло - та звукоізоляційні властивості, що широко використовується в сучасному будівництві.

 

За способом використання монтажну піну поділяють на:


· Професійну
· Напівпрофесійні


Професійна, або як її ще називають, пістолетна монтажна піна продається в спеціальних балонах з робочим клапаном. Її застосування можливе лише за наявності спеціального монтажного пістолета. Пістолет надаватися на призначений для нього клапан, при тиску на який відбувається подача піни. Використання монтажного пістолета значно спрощує робочий процес завдяки ергономічній рукоятці. А за допомогою довгого металевого стовбура можна дістатися до важкодоступних місць. Використання такого монтажного пістолета доцільно при тривалих і частих роботах з монтажною піною, оскільки ціна на пістолет значно перевищує вартість самого балона з піною.

 


Напівпрофесійна або побутова монтажна піна не вимагає використання додаткових пристосувань. Вона продається в балонах, до яких йде в комплекті спеціальна трубочка з адаптером для розпилення. При нечастих і нетривалих роботах це цілком практично.


Монтажна піна після її подання твердне під дією вологості повітря. У зв'язку з цим існує три різновиди монтажної піни в залежності від температури використання:
· Зимова
· Літня
· Всесезонна


Температурний режим оброблюваної поверхні зимової монтажної піни коливається в діапазоні від -18 до +35 градусів. При роботі на морозі перед застосуванням піни варто зігріти балон до + 5градусов в гарячій води. Також варто врахувати той факт, що чим нижче температура навколишнього повітря, тим менше буде збільшення об єму піни після її виходу, а повністю вона затвердіє тільки при позитивних температурах.
Літня монтажна піна переносити температуру оброблюваної поверхні від +5 до +35 градусів.
Всесезонна монтажна піна увібрала в себе тільки кращі якості від зимової та літньої модифікації. Вона володіє значним розширенням навіть при негативних температурах без додаткового підігріву балона.
Також існує спеціальна протипожежна монтажна піна. Її широко застосовують при монтажі камінів і печей, оскільки вона володіє високою вогнетривкістю.


При роботі з монтажною піною слід дотримуватися простих правил для поліпшення якості вироблених робіт:


1. Перед розпиленням балон з піною необхідно струсити. Це забезпечить кращий розподіл вмісту балона.
2. Для найкращого зчеплення, більш швидкого збільшення обсягу і полімеризації піни перед її нанесенням поверхню необхідно зволожити.
3. Площини варто заповнювати лише на третину, оскільки при розширенні і затвердінні піна способу деформувати прилеглі поверхні.
4. При попаданні на затверділу піну ультрафіолетових променів вона втрачає свої властивості, тому її варто якнайшвидше покрити фарбою, штукатуркою або ґрунтовкою.
Використання монтажної піни значно полегшує будівельний процес. Варто лише слідувати нескладним правилам експлуатації і не забувати очищати інструменти після використання.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner