384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Інфрачервоне опалення - переваги і недоліки

Інфрачервоне опалення - переваги і недоліки

 

Інфрачервоне опалення ― переваги і недоліки

 

Кожен господар приватного будинку, в першу чергу, спантеличений питанням оснащення свого житла ефективною, а головне, економічною системою опалення. А в умовах постійного зростання тарифів за тепло в рахунках за комунальні послуги, встановлення економічної системи опалення набуває особливої актуальності.

 

Одним із сучасних видів опалення, що відрізняються безпекою та економічністю, є інфрачервоне тепло. Такий вид опалення відомий людству вже не один десяток років і за кордоном широко використовується для обігріву різних приміщень, хоча в нашій країні інфрачервоне тепло тільки набуває популярності.
Засноване інфрачервоне опалення на принципі випромінювання інфрачервоних хвиль довгого діапазону, які найбільш безпечні для людини і ефективні при обігріві приміщень.

 

 


Інфрачервоний обігрівач складається з алюмінієвої пластини і нагрівального компонента ― Тена, який нагріває пластину до 250 градусів. Алюмінієва пластина при нагріванні випромінює електромагнітні хвилі певного діапазону, які нагрівають поверхні предметів, з якими вони стикаються. Відмінною особливістю такого типу обігріву є ті, що нагрівається не повітря, а предмети, які у свою чергу віддають тепло в навколишнє середовище.


До переваг інфрачервоного тепла, в порівнянні з традиційними системами опалення, можна віднести його наступні властивості:


· За допомогою інфрачервоного опалення можна обігріти будь-які приміщення з самим різним призначенням. Це можуть бути і житлові та виробничі приміщення, як маленькій площі, так і великих габаритів з високими стелями і слабкою теплоізоляцією. Використання інфрачервоних обігрівачів можливо також і на відкритих майданчиках.
· На відміну від інших опалювальних приладів, інфрачервоний обігрівач не випалює кисень і не сушить повітря, що дозволяє створювати комфортний мікроклімат в житлових приміщеннях.
· В інфрачервоних обігрівачах відсутні обертові або рухомі деталі, таким чином вони абсолютно безшумні.
· Інфрачервоні обігрівачі позбавлені хімічних і змащувальних компонентів, що робить їх абсолютно безпечними з точки зору екології.


· Інфрачервоні обігрівачі не використовують повітря у ролі носія тепла, що виключає рух частинок пилу в процесі обігріву, а це особливо актуально для людей, які страждають на алергічні захворюваннями.
· Інфрачервоні обігрівачі, на відміну від інших нагрівальних приладів, здатні досить швидко і рівномірно нагріти приміщення.


· Більшість обігрівачів інфрачервоного типу встановлюється під стелею або монтується в сам стелю, що дозволяє істотно заощадити на просторі.


· Обігрівачі інфрачервоного типу мають досить великий термін експлуатації і можуть прослужити своїм власникам більше 20 років.
· Монтаж інфрачервоної опалювальної системи можна здійснити самостійно за кілька годин, не вдаючись до допомоги фахівців.
· Споживання електроенергії інфрачервоними обігрівачами приблизно в половину менше, ніж у обігрівачів іншого типу.


Незважаючи на суттєві переваги, системи інфрачервоного опалення, як, втім, і всі сучасні винаходи, не позбавлені недоліків, до яких можна віднести наступні:
· Установка інфрачервоної опалювальної системи можлива в приміщеннях, де висота стель не нижче 2,5 метрів.
· Установка декількох інфрачервоних обігрівачів в будинку і використання їх як єдиних джерел тепла тягне за собою значні рахунки за електрику.
· Також досить важко вписати стельові інфрачервоні обігрівачі в існуючий інтер'єр приміщення.
· Ну і звичайно ж досить висока вартість інфрачервоного опалювального обладнання робить його доступним не для всіх.


Таким чином випливає, що встановлення інфрачервоного опалювального обладнання в приватному будинку зажадає значних вкладень на етапі покупки, але в процесі експлуатації значно заощадить бюджет і довго і ефективно прослужити своїм господарям.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner