384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Джакузі: переваги та недоліки

Джакузі: переваги та недоліки

 

 

Джакузі: переваги та недоліки

 

Джакузі вже давно перестала бути дивиною. Зараз ванну з гідромасажем можна зустріти і в шикарному заміському особняку, і в звичайній квартирі стандартного планування. І це не просто данина моді, а хороша інвестиція в своє здоров'я.

 

Безперечною перевагою гідромасажною ванні перед звичайною є її оздоровчий ефект. Завдяки своїм властивостям, така ванна може надавати позитивний вплив на організм людини. Гідромасаж допоможе розслабитися в кінці напруженого дня, а регулярне прийняття таких ванн сприяє зміцненню імунітету, покращує кровообіг, допомагає у боротьбі з целюлітом, надає лімфодренажний ефект, підвищує тонус і пружність шкіри. А при наявності таких функцій, як підсвічування і ароматерапія ― це ще і відмінний спосіб впоратися зі стреса і нормалізувати психоемоційний фон.

 

 

 


Для дітей купання в такій ванні стані справжньою розвагою. Вони будуть в захваті від цих задерикуватих бульбашок, веселощі і позитивні емоції вам гарантовані.
Альо, як і будь-яке диво техніки, джакузі не позбавлена недоліків.


По-перше, це досить висока вартість. Можна звичайно купити ванну економ-класу, але тут, швидше за все, економія буде на шкоду якості. Справа в тому, що навіть невелика ванна повинна бути оснащена достатньою кількістю форсунок, що здійснюють випуск водно-повітряного струменя. В іншому випадку ефект від гідромасажу буде мало помітний. Другою умовою досягнення найкращого ефекту, є можливість регулювання напряму струменя для більш точного масажу та опрацювання «проблемних» зон. Не варто нехтувати такими деталями, як підголовники, поручні, східці ― це все неодмінно підвищить рівень комфорту. Але дотримання цих умов при виборі ванни відіб'ється на її ціні.


По-друге, основний недолік джакузі ― це складність у відході. Численні вігіні і наявність технологічних елементів на внутрішній поверхні ванни значно ускладнюють процес її очищення. Не можна використовувати агресивні чистячі засоби і жорсткі губки. А замкнута гідросистема джакузі є сприятливим середовищем для розвитку хвороботворних бактерій і скупчення грязьових відкладень. При неправильному і недостатньому догляді це може завдати шкоди здоров'ю і значно скоротити термін служби гідромасажною ванні. Тому як мінімум раз на місяць необхідно демонтувати фільтри і трубки, щоб очистити від скопилася бруду, і проводити спеціальні заходи щодо дезінфекції гідросистеми. А після шкірного прийняття ванни необхідно обполіскувати її проточною водою і протирати поверхню м'якою ганчіркою.


І по-третє, гідромасаж, як і будь-який вид впливу на організм людини, має ряд протипоказань, таких як: онкологія, сечокам'яна хвороба, гіпертонія іншого і третього ступеня, будь-яке захворювання в стадії загострення. Тому перевагу слід віддавати моделям з відключається функцією масажу, щоб була можливість звичайного прийняття ванни.


Вибираючи джакузі не женіться за дешевизною, віддавайте перевагу моделям, які відповідають вимогам комфорту і функціональності. Візьміть за правило щодня доглядати за поверхнею і регулярно проводите додаткові заходи з очищення гідросистеми. Дотримуючись ці умови вам вдасться уникнути неприємностей, пов'язаних з ремонтом та обслуговуванням гідромасажною ванні, ви поліпшите своє фізичний і емоційний стан, гарний зовнішній вигляд і гарний настрій вам гарантовані.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner