384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Який купити фільтр для води

Який купити фільтр для води

 

Який купити фільтр для води

 

Ні для кого не секрет, що вживання достатньої кількості води є запорукою здоров'я, забезпечує добре самопочуття і гарний зовнішній вигляд. Якість водопровідної води не дозволяє її вживати в їжу, а купівля бутильованої води обходиться в копієчку. Рішенням цієї проблеми стане встановлення фільтра для води у себе вдома. Щоб зрозуміти, який краще купити фільтр для води, розглянємо їх основні параметри.

Сучасні побутові водоочисники можна розділити на п'ять видів:
· Фільтри типу глека
· Фільтри-насадки
· Проточні настільні фільтри
· Проточні фільтри «під мийку»
· Системи зворотного осмосу
 
Фільтри типу глека являють собою компактний мобільний пристрій, зовні нагадує глечик з встановленим у нього фільтруючим картриджем. Це найпростіший і найдоступніший вид водоочисного приладу, використовуваного у побуті. Він не вимагає додаткового підключення, його можна взяти з собою куди завгодно. Він здатний очистити воду від хлору і неприємних запахів, альо це найпростіша ступінь очищення води. Фільтрація відбувається за кілька хвилин, а кількість очищеної води обмежується об'єднання об'ємом глечика. Заміна картриджа потрібно приблизно раз на місяць.


Фільтри-насадки ― це невеликі пристосування, що одягаються прямо на кран. Вони так само, як і фільтри-глечики, мобільні і доступні за ціною. Альо їх продуктивність не перевищує пів літри на хвилину, а ступінь очищення так само не висока. Вам доведеться щоразу знімати і знову одягати його на кран, в залежності від того, яка вода знадобиться: проста або очищена.

 


Проточні настільні фільтри являють собою конструкцію, яка встановлюється на мийці або поруч з нею, до крана підключається за допомогою гнучкого шланга. Ступінь очищення порівнянна з фільтрами-глечиками, але на відміну від них у настільних фільтрів продуктивність більше. Альо так само, як і фільтри-насадки, їх потрібно відключати після фільтрації. Заміна картриджа потрібно приблизно раз на три місяці.
Проточний фільтр «під мийку» ― це стаціонарне пристрій, що вбудовується в водопровід. Сам агрегат розташовують під мийкою, а на неї виводять окремий кран. Ступінь очищення таким фільтром досить висока, а зміна картриджів потрібно лише два рази на рік. До того ж об'єм очищеної води не обмежений. Мабуть, єдиний мінус такого фільтру ― це висока вартість.


Системи зворотного осмосу ― безперечний лідер серед водоочисників. Завдяки зворотноосмотичної мембрані, вода очищається не тільки від хлору, важких металів і шкідливих домішок, але і від бактерій і вірусів. А при бажанні цю систему можна доповнити мінералізатором, що наситить її корисними речовинами і зробить «смачною». Так само ці системи мають резервуар для очищеної води, альо смороду досить дорого коштують Частота заміни фільтруючих елементів ― раз на рік, зворотноосмотичної мембрани ― раз на три роки.


Роблячи вибір на користь того, чи іншого виду побутового водоочисника обов'язково враховуйте наступні характеристики:


Якість віхідної води і необхідна ступінь очищення. Якщо ви не пред'явлення являєте високих вимог до ступеня очищення, або ж фільтр вам потрібен тільки для того, щоб позбавити воду від хлору і сторонніх запахів, то цілком підійде фільтр-глечик, фільтр-насадка або настільний проточний фільтр. В іншому випадку вибір варто віддавати, якщо не системах зворотного осмосу, то, як мінімум, проточним фільтрам, вбудовуваним у водопровід.


Кількість членів сім'ї і частота використання очищеної води. Сім'я з двох чоловік, не більше, цілком обійдеться і фільтром типу глека або фільтром-насадкою. Якщо ж у вас велика сім'я, або є маленькі діти, то варто вибирати фільтр з найбільшою продуктивністю.
Спосіб монтажу. Тут все залежить від наявності можливості підключення фільтра до водопроводу і від ваших особистих побажань.


Наявність і доступність змінних картриджів. Неодмінно при покупці водоочисника з'єднання ясуйте, наскільки доступні за ціною і чи завжди є в наявності змінні фільтруючі елементи. В іншому випадку, ці нюанси можуть стати великою проблемою.


І наостанок, пийте якісну воду і будьте здорові!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner