384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Як вибрати душову кабіну?

Як вибрати душову кабіну?

 

Як вибрати душову кабіну?

 

Все більше і більше людей воліють душову кабінку ванні. Це не дивно, адже з придбанням душової кабіни можна помітно поліпшити якість життя, щодня балувати себе гідромасажем, або просто заощадити місце у ванній кімнаті. Щоб душова кабіна бездоганно вписалася в дизайн вашої ванної кімнати і прослужила вам не один рік, необхідно її правильно підібрати з урахуванням конструктивних особливостей і функціональних складових.

 

Перш за все, варто відзначити, що душові кабіни, за типом конструкції бувають:


· Відкріті
· Закриті
· Вбудовувані
У душовій кабіні відкритого типу відсутній дах. Вона складається з піддону і дверець, а стінки кабіни ― це стіни самої ванної кімнати. Встановлюється така кабіна або в ніші, а частіше в кутку ванної кімнати, що дозволяє значно заощадити місце. Встановлюючи кабіну відкритого типу необхідно подбати про додаткової герметизації. У функціональному плані такі душові кабінки досить прості, використовуються за прямимо призначенням ― прийняття душу. Це відмінний бюджетний варіант для малогабаритних приміщень.
Закриті душові кабіни ― це незалежні цільні конструкції, що складаються з піддону зі стінками, дверима, дахом, змішувачем і лійкою. Такі кабіни-моноблоки можуть бути встановлені в будь-якому місці ванної кімнати, досить тільки підключити до водопроводу, сливу і електрики. Якщо площа ванної кімнати дозволяє, то установка такої душової кабіни зовсім не виключає наявність ванни, вони відмінно можуть доповнювати один одного. Також варто відзначити, що закриті душові кабіни найбільш герметичні. Найчастіше ці душові мають додаткові режими: гідромасаж, парова лазня, ароматерапія. Але зустрічаються й зовсім «наворочені» моделі, оснащені інфрачервоними випромінювачами, радіо, телефоном. Тут вже як говоритися: «Будь-який каприз за ваші гроші».

 

 


Вбудована душова кабіна складається тільки з внутрішніх панелей і дверей. Встановлюється така кабіна у спеціальний портал і не порушує концепцію дизайну ванної кімнати. Оснащується будь-яким устаткуванням і аксесуарами за бажанням господаря, чи то поручні, лежак, паровий генератор і т. п. Установка такої душової кабіни увазі масштабні ремонтні роботи, що найбільш підходить для споруджуваного заміського котеджу або квартири вільного планування.
Визначившись з найбільш підходящим саме вам типом душової кабіни, варто звернути свою увагу на особливості її складових:
· Піддон
· Дверки


Піддони розрізняються по висоті, за формою і за матеріалом, з якого виготовлені. Форма і висота піддону підбирається суто індивідуально, виходячи з особистих переваг і особливостей ванної кімнати. Це можуть бути і кутові, і круглі, і прямокутні піддони з низькими або високими бортиками. Піддони Виготовляються звичайно з чавуну, сталі, фаянсу, кераміки та акрилу. Чавунні, сталеві і керамічні піддони міцні, але процес нагрівання у них відбувається досить довго. Фаянс вважається найбільш крихким матеріалом.

Самий підходящий варіант ― це акриловий піддон. Він досить швидко гріється і простий у догляді.
Двері душових кабін розрізняються за типом відкривання і за матеріалом виготовлення. Кабінки з дверцятами легше провітрювати, альо смороду більше підходять для просторих приміщень. У конструкціях з розсувним механізмом відкривання важче боротися з вологістю, альо смороду набагато компактніше. Виготовляють двері, як правило, з акрилу, оргскла або загартованого скла. Скло, звичайно, дорожче, але і якість його вас буде радувати набагато довше.


І нарешті, яку б ви кабінку не набули, пам " ятайте, що вона вимагає ретельного догляду. Провітрюйте кабінки, видаляйте зайву вологу, щоб уникнути виникнення грибка і цвілі. А для боротьби з мильним нальотом на стінках і дверцятах, обробляйте їх спеціальними складами. Таким чином, навіть самий бюджетний варіант буде радувати вас дуже довго.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner