384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Застосування каменю в будівництві.

Застосування каменю в будівництві.

 

Застосування каменю в будівництві.

 

Світ не стоїть на місці і швидко розвивається. Не оминуло розвиток технологій і в світі будівництва. Ще одним аспектом розвитку є камінь. Цей будівельний матеріал є як натуральним і штучним.

В основі унікальних властивостей натурального будівельного каменю закладена міцність і стійкість до природних явищ, легкодоступність, однорідність, міцність, фактура, колір і багато іншого.

Натуральні кам'яні яні матеріали добувають з скельних гірських порід за допомогою механічної обробки для надання необхідної форми і розміру, шліфування, частоти, полірування.

Кам'яний матеріал служити для виготовлення різних оздоблювальних матеріалів у будівництві та ремонті ― шашка кам'янської яна, бруківка, бортові камені (бардюри), бутовий камінь, валунний камінь, гравій і галечник.

Залежно від обраної мети, необхідно обрати саме той матеріал, який підходить саме в даній ситуації.

Одним з видів каменю є бруківка ― тесаний і колоті камені, які за своєю формою наближається до параллеліпіпеду, а із зовнішнього боку у формі прямокутника. Цей матеріал застосовують спільно з плиткою для кріплення укосів, пристроїв бордюру, для декорування мощення, з поверхні відкритих лотків.

 

 

Ще одним з різновиду матеріалу є бутовий камінь. Отримують цей вид бутового каменю з гірських порід, щільність яких середня вище 1800 кг / м3. Застосовують його для будівництва фундаменту, стін будівель і споруд. Характеризується можливістю великих шматків і в складі міститься глина в грудках. Також він морозостійкий.

Розмір бутового каменю варіюється від 150 мм до 500 мм, в окремих випадках камінь поставляють від 70 мм до 1000 мм У такому камені складу глини не повинен перевищувати 2% від загальної маси. У камені не повинно бути прошарків глин або інших розшарувань.

Характеристика міцності каменю визначається маркою, яка відповідає межі міцності при стисненні гірської породи в насиченому стані. Марки діляться на 100, 200, 300, 400, 600, 800, 1000.

Сам бутовий камінь найчастіше сірий, альо в якості декоративних цілей його можна зробити пісочних відтінків від жовтого до коричневого кольорів.

До кожної партії такого матеріалу обов'язково додається сертифікований паспорт, в якому обов'язково вказують всі дані виробника, крупність шматків, кількість глини в каменях, марку по морозостійкості і міцності, склад гірської породи.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner