384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Вибір сантехніки.

Вибір сантехніки.

 

Вибір сантехніки.

 

Починаючи робити ремонт, ми починаємо замислюватися про віді сантехніки. До вибору сантехніки варто підійти з усією відповідальністю, оскільки від якості вибраного матеріалу залежить на скільки довго прослужити сантехніка. До сантехніки відносяться крани, раковини, унітази, ванни, різні види труб, душова кабіна. Розглянємо докладніше крани ― змішувачі. Основним призначення кранів є подача і змішання водопровідної води. За призначенням крани ділять на кілька видів:

- Для раковин, умивальників і біде,

- Душовий змішувач зі шлангом,

- Єдиний змішувач, що має конструкцію, яка дозволяє його носика знаходитися як над раковиною, так і над ванною.

 

Для побуту застосовують два види даних приладів ― кран кульовий сантехнічний і вентільний. Кульові змішувачі виглядають дуже стильно, що вносити лепту в декор інтер'єру єру. Так само вони дуже прості в управлінні ― достатня тільки підняти єдину ручку вгору і злегка повернути вправо або вліво, завдяки чому налаштується необхідна температура. Також він досить легко і швидко перекриває воду при відключенні. Даний вид змішувачів одноважельною. Виробляють його з латуні. У даних моделях картриджі є кульові або керамічні. У кульових картриджах знаходяться різного діаметра отвору.

 

 

Чим більше таких отворів, і чим більше вони, тим картридж більш стійкий до жорсткої води. Принцип дії роботи приладу дуже простий: через два клапана і подпружінени сідло вода потрапляє в кулю ― змішувач всередині кулі. Куля прикріплюється до клапана за допомого гнездаі накидної гайки, в якій вмістилися тефлонові ковпачки (ущільнювачі і сальник). Завдяки цьому забезпечується легкість обертання регулятора і герметичність. Через великий отвір потік води виходить назовні через вилив.

 

Кульові змішувачі з керамічними картриджами частіше складається з двох, рідше з трьох керамічних дисків, які проходять спеціальну ультразвукову шліфовку. Результатом такої шліфовки служити сполучення дисків на молекулярному рівні, при з'єднання єднанні вони тримаються нємов прімагніченние і їх дуже важко роз'єднати єднати. Керамічні картриджі самі тихі, не люблять піску.

 

Якщо використовувати фільтри, їх термін служби можна збільшити до 10 років. Недоліком для кульових змішувачів служити чутливість кулі до корозії, так само швидко зношуються прокладки і ущільнення. Від хлорованої води псується пластикові прокладки і тоді змішувачі починають давати текти.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner