384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Змішувач. Плавний перехід на краще

Змішувач. Плавний перехід на краще

 

Змішувач. Плавний перехід на краще

 

Одноважільні змішувачі на ринку, мабуть, не найвідоміші хлопці, альо ті, хто їх вже випробували в 100% радять друзям придбати саме них. Адже такий пристрій дозволяє максимально зберегти комфортну температуру води і кожен раз при відкритті крана насолоджуватися ідеально теплим струменем, і при необхідності лише міняти потужність потоку.
Управління
Контроль над тиском і температурою води здійснюється однією ручкою, яка має приголомшливо плавний і точній хід. Але головне, що потужність і температуру контролюються різними маніпуляціями, саме тому вдається зберегти постійну температуру води. Так, положення вгору-вниз контролюють силу струменя, а повороти вправо-вліво температуру.


Довговічність

 

 


Деякі жартують, що змішувачі одних важелів служать вічно. І заява це цілком підтримує пристрій змішувача, яке виключає деталі, термін життя яких швидкоплинний. У нього немає ― металевих або гумовіх компонентів, які швидко іржавіють або зношуються ― всередині одноважільного змішувача високоякісні керамічні пластини, відповідно зношуються вони вкрай повільно. Єдине, що може скоротити їх термін життя ― низька якість води, а точніше великий вміст абразивних речовин, як пісок. Альо рішення того ― фільтри для води.


Дизайн


Одноважільні або монокомандні змішувачі, як правило, дуже привабливі і виконані дуже стильно. Дизайн, зрозуміло, різноманітний і передбачає моделі для ванних кімнат і кухні.
Ремонт
Варто відзначити, що ремонт такого роду змішувачів трапляється вкрай рідко і полягає лише в заміні керамічних компонентів. Здійснити ремонт можна і самостійно, розібравши конструкцію або підстрахуватися і вдатися до допомоги фахівців.

 

Бажаєм вам найприємніших покупок і затишку в домі.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner