384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Як розрахувати точну кількість ламінату

Як розрахувати точну кількість ламінату

 

Як розрахувати точну кількість ламінату

 

Кожен ремонт починається з математики, причому далеко не з підрахунку коштів, а з розрахунку необхідних матеріалів. У першу чергу саме від цього залежить успішність, швидкість і економія коштів.


Як розрахувати кількість ламінату
Перед походом у магазин потрібно визначитися зі способом укладання ламінату, а він може бути:
― Прямий
― По діагоналі
― Ялинкою
― Квадратами
Перший спосіб ― найекономічніший, він не вимагає додаткових матеріалів на створення особливого дизайну. Просто при покупці потрібно додатково придбати на 10% більше необхідного для підстрахування від браку при виробництві або укладанні.

 

 

 

Розрахунок кількості необхідних пачок з ламінатом


Зробити такий розрахунок легко можна прямо в магазині і навіть краще, якщо це буде саме в магазині. Необхідно оглянути пачку вподобаного ламінату, щоб знайте там інформацію про те, яку площу покриває одна пачка. Тоді:
Необхідно розділити площа кімнати (перебував заздалегідь 10% на запас) на площу, яку покриває одна упаковка ламінату = кількість потрібних упаковок.

 

Укладання по діагоналі і ялинкою вімагає надбавки матеріалу на 30-40%. Більш складна укладання потребують ще більшої кількості матеріалу. До речі, на упаковках пишуть покривається площа тільки при прямому способі укладанні ― це потрібно враховувати.

 

Розрахунок кількості плінтуса


Тут все теж досить просто ― необхідно виміряти периметр кімнати, відняти ширину дверних прорізів (арки, проходь і тд), потім додати 10-15% на виробничі витрати і власне розділити на довжину одного плінтуса. До речі, плінтуси бувають різної довжини, тому такий прорахунок теж потрібно робити в магазині, вибрати конкретний варіант плінтуса.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner