384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Трохи про герметики.

Трохи про герметики.

 

Трохи про герметики.

 

Наважуючись побудувати новий будинок, ми, відповідно, замислюємося про його фундаменті. Також не маловажну роль відводиться будівельним матеріалам. Адже саме вони є основою якісного будівництва. Монтажні роботи теж мають величезне значення.

 

За якою б технології не замислювалося будівництво необхідно враховувати і характеристики якості монтажних матеріалів. До таких належать герметик, монтажний клей.

 

Для початку необхідно розібратися, що означає і з чого складається кожен з використовуваних матеріалів.

До герметику відноситься композиція, основою якої є полімери, зазвичай кремнійорганічних або полісульфідних рідких каучуків. Даний вид будівельного матеріалу в основному використовують для заповнення підстав тріщин в штукатурці, бетоні, дереві, кладці. Їм закладають стики і шви дверей і вікон, стекол у віконних рамах. Це неповний перелік того, де можна застосувати герметик.

 

 

Вибираючи герметик, слід пам " ятати про те, що він поділяється на кілька видів груп: акрилові, силіконові, тіоколової і поліуретанові.

 

Даний вид групи будівельного матеріалу визначається кольором, матеріалом і способом його експлуатації.

Аморфна пастоподібна маса, що Полімеризується під час випаровування розчинника призначений для складу герметика герметизуючого шві.

Акриловий герметик призначений для локалізації тріщин у стінах, усунення щілини, що виникла між підвіконням і стіною, тріщини, що утворюється в дерев'яна дерев'яних панелях. Також їм зручно усувати невеликі відчини, вливаючи в них акриловий герметик. Даний вид герметика надовго зберігає свою еластичність, легко піддається оштукатурення і фарбуванню. Цей герметик найкраще застосовувати для обробки внутрішніх робіт, оскільки він втрачає свою еластичність і твердне на свіжому повітрі. Також не варто використовувати акриловий герметик в місцях, де він буде стикатися з водою.

Оскільки властивостями силіконового герметика є вологостійкість і гарна адаптація до високих температур, те його можна використовувати не тільки всередині приміщення, а й проводити монтажні роботи зовні. Найчастіше його використовують у ванній для прикріплення плитки.

За допомогою поліуретанового герметика скріплюють і герметизують різні матеріали: камінь, деревину, метал, бетон, кераміку, пластмаси та ін. Даний вид герметику довго зберігає еластичність.

Також не менш важливе значення необхідно приділити будівельному клею.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner