Трохи про герметики.

Трохи про герметики.
Наважуючись побудувати новий будинок, ми, відповідно, замислюємося про його фундаменті. Також не маловажну роль відводиться будівельним матеріалам. Адже саме вони є основою якісного будівництва. Монтажні роботи теж мають величезне значення.
За якою б технології не замислювалося будівництво необхідно враховувати і характеристики якості монтажних матеріалів. До таких належать герметик, монтажний клей.
Для початку необхідно розібратися, що означає і з чого складається кожен з використовуваних матеріалів.
До герметику відноситься композиція, основою якої є полімери, зазвичай кремнійорганічних або полісульфідних рідких каучуків. Даний вид будівельного матеріалу в основному використовують для заповнення підстав тріщин в штукатурці, бетоні, дереві, кладці. Їм закладають стики і шви дверей і вікон, стекол у віконних рамах. Це неповний перелік того, де можна застосувати герметик.
Вибираючи герметик, слід пам " ятати про те, що він поділяється на кілька видів груп: акрилові, силіконові, тіоколової і поліуретанові.
Даний вид групи будівельного матеріалу визначається кольором, матеріалом і способом його експлуатації.
Аморфна пастоподібна маса, що Полімеризується під час випаровування розчинника призначений для складу герметика герметизуючого шві.
Акриловий герметик призначений для локалізації тріщин у стінах, усунення щілини, що виникла між підвіконням і стіною, тріщини, що утворюється в дерев'яна дерев'яних панелях. Також їм зручно усувати невеликі відчини, вливаючи в них акриловий герметик. Даний вид герметика надовго зберігає свою еластичність, легко піддається оштукатурення і фарбуванню. Цей герметик найкраще застосовувати для обробки внутрішніх робіт, оскільки він втрачає свою еластичність і твердне на свіжому повітрі. Також не варто використовувати акриловий герметик в місцях, де він буде стикатися з водою.
Оскільки властивостями силіконового герметика є вологостійкість і гарна адаптація до високих температур, те його можна використовувати не тільки всередині приміщення, а й проводити монтажні роботи зовні. Найчастіше його використовують у ванній для прикріплення плитки.
За допомогою поліуретанового герметика скріплюють і герметизують різні матеріали: камінь, деревину, метал, бетон, кераміку, пластмаси та ін. Даний вид герметику довго зберігає еластичність.
Також не менш важливе значення необхідно приділити будівельному клею.