384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

«Що таке склад» або Організація комори

«Що таке склад» або Організація комори

 

«Що таке склад» або Організація комори

 

 

Комора кімната ― вираз звучить просто розкішно, коли в типових квартирах не вистачає місця навіть для найнеобхіднішого. Однак, саме тому і варто задуматися над тим, щоб виділити місце і організувати маленьку кладовочку, де поміститься все, що так часто потрапляє на очі і дратує, але з яких-небудь причин не може бути викинуто. Під цей розряд потрапляють також і деякі продукти харчування, як різні соління-варення, довго зберігаються продукти типу гарбуза, а також консерви з різними продуктами. Все це займає дуже багато місця і поміститься лише на завидною кухні. Комора допоможе зберігати все це грамотно.

 

 


Місце


Організувати комори можна де завгодно, наприклад, на балконі, якщо спорудити біля стіни невелика шафа у всю висоту ― він не буде кидатися в очі і не «з'єднання їсть» дорогоцінний житловий простір. Також можна зробити підвісну шафу в туалеті або при капітальному ремонті, коли проектується вбудована шафа-купе, передбачити ще один відділ шириною в 50 сантиметрів саме для побутових потреб.
Наповнення


У коморі має бути максимально використаний кожен сантиметр, тому при проектуванні, відразу варто обміркувати, речі яких габаритів будуть тут зберігатися. Своїми руками можна зробити полічкі і повісити їх на різну висоту ― оптимально 30-40см, а вісь унизу простору може бути і більше ― під банки і більші речі. Якщо в сім'ї є спортсмени, які захоплюються роликами, сноубордом або лижами, то закріпити цей інвентарі можна на двері ― при цьому збережеться максимум місця, а все буде на своїх місцях.


Варто звернути увагу на рішення для шаф-купе ― це спеціальне наповнення з різних кошиків і поличок. Вони представлені в різних варіантах і розмірах, але мають одну систему кріплення, що дуже зручно ― можна самостійно укомплектувати ними комори до останнього сантиметра.


Матеріали


Враховуючи, що в коморі будуть зберігатися продукти, варто задуматися про облицювання кахлем ― його легко мити, а головне, що він блокує розмноження бактерій. Альо, якщо цей варіант неможливий, то стіни можна пофарбувати латексної фарбою, а підлога застелити лінолеумом. Все це також чудово відмивається.


Вентиляція


   Комора ― приміщення, яке майже завжди закрито, а цвіль в таких умовах ― ніхто не відміняв. Тому потрібно подумати про витяжці або зробити так, щоб двері були вище порога на 1-2см ― так повітря буде регулярно циркулювати і грибок не утворюється.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner