384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Як утеплити балкон своїми руками

Як утеплити балкон своїми руками

 

 

Як утеплити балкон своїми руками

 

Теплий балкон в російському кліматі, мабуть, абсолютно не розкіш, а необхідність. Адже холодний балкон остуджує і всю квартиру, що найчастіше позначається не тільки на температури, але і на вартості опалення. Втрати тепла складають значні 45%! Втім, зробити балкон комфортним та затишне можна своїми руками, утеплили його зсередини. Саме зсередини, оскільки зовнішнє утеплення під мулу виключно професіоналам зі спеціальним обладнанням.

 

Матеріали


     На сьогоднішній день рекомендовані кілька матеріалів для утеплення балкона ― це пінопласт і пеноплекс. Якщо перший вид утеплювача всім добре знайомий, то про існування другого деякі поки й не здогадуються, хоча пеноплекс в кілька разів перевершує свого старшого побратима по характеристикам. Піноплекс значно тепліше пінопласту, а саме блок пеноплекса всього в 20мм товщиною по властивостях аналогічний пінопласту завтовшки вже 100мм. Піноплекс складається з екструдованого пінополістеролу, структура його однорідна і включає найдрібніші закриті частинки. Вони то і не дають теплу проникати через плиту.

 

 


         Процес

 

     І пеноплекс і пінопласт клеяться до поверхні однаково ― для цього ідеально підходять рідкі цвяхи або цементно-мінеральні суміші, а також пластикові дюбелі, які для цих цілей і призначені. Проте відзначимо, що працювати з рідкими цвяхами набагато зручніше. На лист утеплювача клей наноситься в 5-7 точках, а ще краще ― зигзагом для кращої зчіпки.


Клеїти утеплювач рекомендовано не зовсім стик у стик, а зі зміщенням в 20-40 сантиметрів. Після наклеювання щілини між листами утеплювача потрібно заповнити рідким пінопластом або монтажною піною.


Порада: поверхню стін повинна бути очищена, загрунтована і бажано оброблена протигрибковим складом.


  Після обклеювання стін балкона Піноплекс або пінопластом, таким же чином можна утеплити і підлогу. А після обробити будь-яким матеріалом.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner