Догляд за керамогранітом

Догляд за керамогранітом
Керамограніт ― прекрасний вибір для декорування, як вдома, так і суспільного приміщення. Цей матеріал вкрай міцний, довговічний, а крім того він надзвичайно привабливий і практично не відрізнити від натурального каменю. До речі, за деякими характеристиками керамограніт навіть перевершує натуральний матеріал, оскільки при виробництві його спочатку пресують під високим тиском, а потім обпалюють при високій температури 1300С. Але навіть такий надміцний матеріал потребують правильного догляду, адже він теж порошити і брудниться.
Прибирання керамограніта починається прямо з укладання ― потрібно видалити залишки плиткового клею / штукатурки та інших забруднень, які неминуче з'єднання являються під час ремонту. Видалити їх допоможе слабкий розчин кислоти, приблизно 5-ть частин води і 1-а частина кислоти. Розчин наноситься на всю поверхню і по витікання 30-60 хвилин змивається і насухо витирається. Відзначимо, що кислотні розчини не шкідливі для самого керамограніта, альо з годиною смороду псують менш міцні шви.
При щоденному догляді досить простих миючих засобів, головне, щоб вони не містили абразивних компонентів, які можуть подряпати і зіпсувати поверхню плитки. Особливо чутливий до таких речей полірований керамограніт ― він, звичайно, має привабливий блиск, але, на жаль, у процесі його виробництва порушуються ті самі міцні зв'язки. Так поліровану плитку не рекомендується укладати в місцях з великою прохідністю, де його легко подряпати і зіпсувати піском та іншої брудом.
Матовий керамограніт більш стійкий до різного роду забрудненням, але його варто все-таки покрити особливим водовідштовхувальним засобом ― це не обов'язково, але бажано. Засіб втирається в плитку і запечатує пори матеріалу, блокуючи, таким чином, проникнення різних забруднень.
З керамограніта, як і з будь-якої поверхні, забруднення бажано видаляти відразу. Нижче ми наводимо зручну таблицю, як просто і безпечно видалити ті або інше забруднення.
Лужні засоби (розчини соди) ефективно видаляють плями кави та чаю, жирові залишки, а також вино, сік і плями крові.
Кисле середовище бореться із залишками цементу, вапном і клеєм
Розчинники (бензин, ацетон, засоби для виведення плям) видаляють такі плями, як лак, залишки жуйки, віск і смолу.