384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Яке утеплення краще - зовнішнє або внутрішнє?!

Яке утеплення краще - зовнішнє або внутрішнє?!

 

Яке утеплення краще ― зовнішнє або внутрішнє Взимку тепло не буває багато, тому не варто упускати жодної можливості зробити свій будинок ще більш затишне і присікти всі існуючі лазівки для протягів. Як правило, найбільше морозу впускають і тепла випускають ― стіни. І є два спосібі їх утеплити ― зовнішній і внутрішній. Це два категорично різні методом і в кожного з них свої нюанси. Так яке ж для утеплення квартири вибрати ― зовнішнє або внутрішнє. Зовнішній метод утеплення стін будинку знайомий кожному, адже напевно ви помічали покриття на будинках, яке відрізняється від основної облицювання. Зазвичай для цих цілей використовується пінопласт.

 

 

Звичайно, він має певний обсяг і, можливо, трохи псує зовнішній вигляд будинок, але він значно зменшує втрати тепла, а крім того служити додатковим джерелом теплоізоляції. Зовнішнє утеплення комплексно позбавляється від недосконалостей стін через яких і зникає тепло.

 

Причини адже бувають різноманітні:
― Торцеве розташування кімнати
― Тонкі стіни
― Мікротріщини
― Порушення будівельних норм Внутрішнє утеплення також вирішує проблему з охолодженням приміщення, але не так ефективно, як зовнішнє. Втім, значно утеплити квартиру все-таки можна і різними методами:
― Коркове покриття
― Шпалерний утеплювач
― Шпалери з пінополістиролу Важливо, що спеціальні шпалери і шпалерний утеплювач схожі по складу й ефективності ― вони частково складаються з фольгують покриття, яке зберігає тепло. Поверх шпалерного утеплювачі необхідно потім наклеїти шпалери, а від теплозберігаючі шпалери досить наклеїти. Коркове покриття дещо інший варіант ― це повністю натуральний матеріал, який до того ж просякнутий воском, а значить, він чудово себе почуває і в самому вологому приміщенні. Крім того, пробка є також і шумоізолятором.

Мінусом внутрішнього утеплення є конденсат, який неминуче з'єднання являється через сильно різниці температур на вулиці і вдома, причому з утеплювачем волога накопичує між стіною і власне утеплювачем, а це означає, що виявити вологість тривалий час буде неможливо. У майбутньому це може призвести до утворення грибка. Тому внутрішнє утеплення не рекомендується в дуже холодних приміщеннях.

Що вибрати


Якщо при виборі методу утеплення роль відіграє ціна, то варто все ретельно обміркувати. Дійсно, при зовнішньому утепленні потрібно оплатити і матеріал і роботу, причому висококваліфікованих фахівців, яким потрібна висотне обладнання. Альо при цьому інтер'єр абсолютно не вимагає змін. У тому годину як внутрішньо утеплення в 99% випадків потребують ще й косметичного ремонту, як мінімум ― переклеювання шпалер.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner