384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Навіщо потрібна друга вхідні двері

Навіщо потрібна друга вхідні двері

 

Навіщо потрібна друга вхідні двері

 

Другі вхідні двері ― спірне елемент, необхідність якого одні переоцінюють, а інші навпаки ― недооцінюють. Наприклад, навіщо потрібна ще одна вхідні двері, коли перша досить міцна? Але не все так просто, адже одного двері вирішує зовсім інші проблеми.
Додаткова теплоізоляція. На жаль, жодна двері не може впоратися з такою проблемою, як промерзання. З цим стикаються власники приватних будинків, де на вхідних дверях з боку будинку взимку з'єднання являється паморозь. Справитися з цією напастю може лише додаткова вхідні двері. А між тім, промерзання здатне зіпсувати навіть найдорожчу і добротну двері. Однак, встановивши ще одну, ситуація кардинально змінюється за рахунок прошарку теплого повітря.

 


Шумоізоляція ― додаткова шумоізоляція ніколи не буде зайвій, ні в приватному будинку, ні в багатоквартирному. Другі двері частково вирішує питання галасливих сусідів і пробуджень від ходіння гостей з під'їзду.
Додатковий захист. Одні двері добре, а дві захищають будинок вдвічі надійніше і це абсолютно логічно. Грабіжникам набагато складніше впоратися з двома замками і багато хто просто не ризикнуть витрачати на це додатковий час. А крім того, одного вхідні двері можуть і відвернути увагу. Наприклад, якщо зовнішня двері не сама «багата» та приваблива, а вже внутрішня двері найбільш сучасна і зміцнена.


Мабуть, до єдиним мінусів іншого вхідних дверей, можна віднести лише зменшення корисного простору, оскільки вона неминуче з'єднання їдає дорогоцінні сантиметри. Тому встановлювати чи ні другий вхідні двері, вирішувати виключно кожному, виходячи з потреб і можливостей.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner