384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Постає питання: Як заощадити на електриці? Це цілком можливо і при тому досить просто. Елементарно, Ватсон!

Постає питання: Як заощадити на електриці? Це цілком можливо і при тому досить просто. Елементарно, Ватсон!

 

Відзначимо, що спочатку протестувати проект передбачалося і на Приморському краї, проте і місцеві жителі й адміністрація були налаштовані рішуче проти, і спільними зусиллями домоглися виключення примор'я зі списком піддослідних. Однак з 2014 року всіх росіян чекає неминуча економія, оскільки в середньому на людину буде покладатися близько 70 кВт / рік ― норма буде коливатися в залежності від регіону. Все, що виявиться вище нормативу буде сплачено за вищою ціною. Правда поки немає даних ні по одному з тарифів.    

Постає питання: Як заощадити на електриці? Це цілком можливо і при тому досить просто.
Елементарно, Ватсон!


Ці правила знають всі, але, зізнайтеся, використовує вкрай рідко. Прийшов час згадати прості істини:
― Йдучи гасіть світло. Досить привчити себе, виходячи з кімнати клацати вимикати, і ви помітите, як скоротитися споживання електроенергії. Найскладнішими будуть перші кілька тижнів, а потім виробиться простий рефлекс і виключення світла стані нормою. До речі, на вироблення звички (по запевненнях вченим) потрібно близько 60 днів.


― Сплять втомлені ... комп'ютер потрібно налаштувати, щоб він переходивши у сплячий режим, якщо їм не користуються більше 10-15 хвилин ― ця функція не випадково є у девайса, вона знижує споживання електрики. Не варто і забувати про телевізор, якщо ви йдете з кімнати або не дивитеся його, то в якості музичного супроводу його також не варто використовувати.
― Варісь горщик. Економити електрику можна і під час приготування їжі, досить відключити конфорку ю хвилин на 10 раніше, адже вона ще досить тривалий час залишатиметься гарячої і страва встигне «дійти».
― Бережіть холодильник. А чі знаєте ві, що як тільки в холодильник потрапляє гаряче блюдо, він починає працювати інтенсивніше і як наслідок витрачає більше енергії? Так от, не треба цього робити, дайте страві повністю охолонути і тільки потім прибирайте його.


Енергозберігаючі лампочки


Перехід на енергозберігаючі лампочки зовсім не маркетинговий хід, а раціональне дію. Рахуйте самі: звичайна лампа споживає близько 40Вт на годину, а енергозберігаюча від 3 до 12 Вт А тепер помножте різницю на кількість лампочок будинку і порахуйте, скільки можна економити на місяць. І не забувайте, що служать сучасні лампочки від 5 до 15 разів довше звичайних.
LED стрічка також служити альтернативою деякими джерелами світла, а споживає вона казково мало від 3,5 до 25Вт, при тому що вистачає її на 50тис годин.


Нічого нового ми вам не відкрили, просто нагадаю ті, що призабулося. Будемо економити, адже навіщо платити більше, якщо ці кошти можна витратити на більш приємні речі!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner