384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Що таке ІЗОДОМ?!

Що таке ІЗОДОМ?!

 

 

Що таке ІЗОДОМ

 

«Що нам коштує будинок побудувати ― намалюємо ― буде жити ..»

 

Вісь, якщо б і в дійсності отримати власний заміський будинок було так просто. Альо будівництво займається набагато більше часу, ніж хотілося б. Але сучасні системи на ті й Інновації, щоб втілювати мрії в реальність.
Система незнімної опалубки ІЗОДОМ ― у кілька разів прискорює процес зведення будинку, значно здешевлення його вартість, але головне, що результат перевершує навіть всіма улюблені цегляні будинки.


Що ж таке ІЗОДОМ?


ІЗОДОМ ― тверда незнімна опалубка з пінополістерол самозагасають. Вихідний матеріал складається з повітря і полімеру-полістиролу, який частково використовується у виготовленні одноразового посуду, а значить ― абсолютно безпечний для людини. Конструкція створена за принципом «Лего» і кожен блок щільно входити в поруч стоїть.

 

 


У блоки Ізодом потім встановлюється арматура і заливається бетон, і виходить ― повноцінна монолітна стіна. По міцності стіни, зведені за цією технологією, не поступаються цегляним, а вкладаються в 10 разів швидше. При цьому зводити будинки з системою Ізодом можна і взимку.
Переваги ІЗОДОМ


Високий ступінь теплозбереження. За рахунок того, що стіна складається не тільки з бетону, але і з пінополістиролу, будинку стає значно тепліше. Так, витрати на опалення скорочуються на 3-4 рази в порівнянні з цегляними будинками і навіть дерев'яна яними. Такі стіни можна назвати своєрідним термосом, яка не дає теплу вийти назовні.
Низька вартість. Витрати з системою ІЗОДОМ на зведення стін скорочуються в 1,5 рази в порівнянні з будівництвом аналогічної стіни їх цегли.
До того ж економія відбувається і за рахунок установки полегшеного фундаменту, оскільки вага будинку значно зменшуючи за технологією ІЗОДОМ.


Стійкість. Блоки ІЗОДОМ абсолютно пожежобезпечні, а крім того вони не схильні нападкам грибка, цвілі і комах.


Додамо, що система незнімної опалубки ІЗОДОМ далеко не новинка, а технологія перевірена часом і більше того ― підтверджена всілякими ГОСТами. До речі, навіть у Приморському краї є компанії, які займаються виробництвом даної системи і надають супутні послуги з консультації і розрахунку кінцевої вартості будинку.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner