384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Все на увазі

Все на увазі

 

Все на увазі

 

Без дверей не обходитися жоден інтер'єр, інакше просто неможливо. Альо найчастіше традиційна дерев'яна яна двері або з ДСП «з'єднання їдає» занадто багато простору, візуально обтяжуючи обстановку. Скляні ж двері виглядають набагато привабливіше за рахунок своєї легкості. Ця крихкість ― тільки видимість. Скляні двері досить міцні, потрібно тільки вибрати свій варіант.

 

 


Загартоване скло. Скло, піддане серйозній тепловій обробці, в 2-3 рази міцніше на вигин і в 4 рази більше термостійкість. Відмінно підходить для дверей. При розбиванні, розлітається на дрібні осколки до 10мм з негострими краями, що робить цей варіант досить безпечним.
Скло із захисною плівкою. Полімерною плівкою товщиною 0,3 мм покривається звичайне листове скло. Плівка має підвищену ударостійкість, а крім того, покриваючи скло, створює напругу, що так само сприяє його зміцненню і знижує ризики. Якщо все таки таке скло розіб'є ється, то осколки залишаться приклеєні до полімерній плівці, що безпечно для людини.

 

Будівельний триплекс. Мабуть, найбезпечніший варіант. Виготовляється він відразу з двох листів скла одним з можливих варіантів. Плівкова ― в цьому випадку між стеклами поміщається полівінілбутіральная плівка (ПВБ), потім цей бутерброд спікається при високих температурах. Цей варіант дуже міцний і володіє хорошою прозорістю. Заливна ― згідно даної технології між листами поміщається рідкий полімер, який потім твердне під дією ультрафіолету.

 

Такий триплекс володіє дещо зниженими оптичними характеристиками, зате більш міцний, ніж плівковий варіант. При перевищенні межі міцності, просто випадає з рамі єдиним шматком. До речі, це самий звуконепроникний варіант з усіх скляних дверей.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner