384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Пластикові вікна. Як нормалізувати мікроклімат у будинку

Пластикові вікна. Як нормалізувати мікроклімат у будинку

 

 

Пластикові вікна. Як нормалізувати мікроклімат у будинку

 

Пластикові вікна безумовно хорошим дуже і дуже багатьом ― надійні, практичні, прості в обігу і герметичні. Цей показник, звичайно, дуже важливий і вирішує такі проблеми, як протяги, альо разом з тім пластикові вікна занадто герметичні, а це веде до деяких неприємностей. Наприклад, підвищення вологості у приміщенні, поява грибка ... Але всього цього допоможе уникнути така здавалося б проста річ, як провітрювання, альо з пластиковим вікном не всім так просто ― все або нічого. Однак, якщо потурбуватися цим питанням, то регулярний приплив свіжого повітря забезпечити зовсім не складно, оскільки сьогодні деякі пластикові вікна виготовляють з можливістю мікропровітрювання. Цю функцію в конструкцію закладає виготовлювач і, щоб її отримати, потрібно свої побажання висловити у віконній компанії, щоб вони підібрали відповідну модель.


Переваги мікропровітрювання. Не секрет, що пластикові вікна відкриваються або під кутом 45С, або повністю, що абсолютно не зручно в холодну пору року, та й влітку залишити вікно відкритим на весь день і піти на роботу, зважиться далеко не кожен. Конструкція вікна з мікропровітрюванням припускає часткове відкриття рамі буквально на 2-3мм. Це та ідеальна серідіни, коли в приміщення буде надходити свіже повітря, альо разом з тім не стане холодніше (що важливо взимку).

 

 


Регулярне провітрювання і свіже повітря в квартирі і будь-якому приміщенні ― запорука гарного самопочуття, здоров'я, міцного сну і комфортного мікроклімату. Провітрювання зменшує вологість повітря і не дають утворюватися грибка і цвілі.
Мікропровітрювання ― вбудована функція, однак заради неї міняти вікна навряд чи хто стані. Але і це не проблема, оскільки існує додаткова фурнітура, яка кріпиться на віконні конструкції та сприяє циркуляції повітря.


Вентиляційний штапик вимагає свердління вікна і установки регулюючої засувки. Власне з її допомогою можна легко контролювати надходження в приміщення свіжого повітря.
      Наріжний провітрювач. Ця невелика конструкція прилаштовується до вікна і граючи вирішує проблему провітрювання. Він не тільки «впускає» обмеженого кількість повітря в будинок, але і очищає його. При цьому, залежно від положення регулюючої ручки, можна контролювати і напрям повітряного потоку, а також його інтенсивність. Поворотний привід дає стулці додаткову фіксацію в різних положеннях, що дозволяє відкривати вікно зовсім небагато. Разом з тим це маленьке доповнення (у інших випадках) забезпечує і більш повну щільність закриття, коли людина недотиснути стулку при закритті.


Свіже повітря ― запорука прекрасного настрою і самопочуття, а тепер ми як знаємо як просто створити правильний мікроклімат в будинку і як усунути маленькі недоліки пластикових вікон.
STRprim ― знає про ремонт всі!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner