384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Підлогове покриття? Коли потрібно змінити стати ...

Підлогове покриття? Коли потрібно змінити стати ...

 

Підлогове покриття? Коли потрібно змінити стати ...

 

  Підлогове покриття ― така річ, яка вибирається, якщо не на століття, то на кілька років точно. Змінюються шпалери, колір фарби, меблі, альо підлога залишається, тому до його вибору потрібно підходити особливо ретельно і тут враховується безліч чинників. Співвідношення ціни і якості, можливість укладання теплої підлоги, складність підготовки поверхні і тд. Як правило, вибір сучасної людини падає на таке перевірене покриття, як ламінат або паркет, однак цей вибір ― лише справа звички. Сьогодні вже існує більше сучасний, надійний і перспективний варіант ― ПВХ плитка.

 


Так чим же вона хороша?

 

Проста в укладанні
Володіє відмінними властивостями шумо-і теплоізоляції
Не боїться вологи
Інтегрується з системою теплої підлоги
Проста у заміні
Привабливий зовнішній вигляд

 

 


Екологічна і безпечна, наприклад, японська колекція Eco Art-Tile
Одна з основних переваг ПВХ-плитка ― це простота укладання, невибагливість і можливість установки теплої підлоги. Отже, докладніше від цих перевагах.


Простота укладання ПВХ-плитка зараз досягла того, що цю роботу може кожен, завдяки бесклеєву методом. Просто підстава цієї плитки виконано з нековзного матеріалу. Він не з'єднання їжджає, що не відклеюється і не піднімається, а крім того зовсім не видно стики між плитками.


Тепла підлога. Існує унікальна корейська система, якої на сьогоднішній день поки не придумали аналогів ― це Joto. Унікальна плівка інфрачервоного випромінювання, яка володіє колосальними властивостями:
― Звукоізоляція
― Збереження тепла
-корисність для людини ІЧ-випромінювання
― Укладання без підготовки основи


Дійсно, таку систему можна встановитися і самостійно ― розстелити плівку і укласти ПВХ-плитку. Не потрібні додаткові верхні покриття або спеціальна стяжка. Єдине ― це наявність такої системи в магазинах. Альо замовити, це можна в Інтернеті, до речі у Владивостоці тих чи все-таки обдзвонити магазини і дізнатися про наявність.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner