384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Що таке декоративна штукатурка

Що таке декоративна штукатурка

 

Що таке декоративна штукатурка

Штукатурка здається самим звичним і примітивним оздоблювальним матеріалом або навіть

 

проміжним непривабливим кулею. Однак, якщо згадати про штукатурку венеціанської, то образи з'єднання є зовсім інші ― благородні інтер'єру кур'єри, дорогі оздоблення і класична меблі.
Штукатурка може бути найрізноманітнішою. Штукатурка об'єднання ємна ― просто дизайнерська знахідка! Як правило, вона виготовлена з мелкодіспенсерного мармурового порошку з додаванням різних синтетичних волокон, які й надають поверхні всіляку структуру. Варто справедливо зазначити, що така штукатурка дуже міцна і витримує багато катаклізмів, крім того вона розділяються за видами на:
― Фасадну
― Вогнестійку
― Водостійку
― Тонко / товстошаровими

 


Готувати стіни для нанесення цього декоративного покриття не складніше, ніж для звичайної штукатурки або інших матеріалів. Головне, повністю видалити залишки колишньої штукатурки, фарби або шпалер. Необхідно також зачистити і після загрунтувати поверхню.


Нанесення. Цей процес більш загадковий. Наприклад, потрібно визначитися з результатом, який необхідно отримати ― якою буде візерунок, напрям або навіть малюнок. Від цього повністю і залежить нанесення об'ємної штукатурки, адже яке задати напрямок, така структура і буде. З цим можна впоратися і самостійно, але краще вибирати більш прості і асиметричні візерунки ― смужки, хвилі та іншу абстракцію, яка не вимагають ювелірної точності. Все-таки не професіоналу буде не дуже просто скрупульозно виконувати незнайому роботу.


Об ємна штукатурка і малюнки. Текстура цього декоративного покриття дозволяє практично творити чудеса, створюючи справжні шедеври. Справа в тому, що можна викладати об'єднання роз'ємні малюнки або просто візерунки, які виглядають незвично і дуже дорого, як прийнято говорити, оскільки це повністю ручна робота і другий такий вже ніколи не буде.


Особливості роботи з декоративною штукатуркою:

 

Замішувати об'єднання ємну штукатурку краще маленькими порціями, оскільки вона за кілька годин густіє і втрачає потрібну для роботи структуру;
Сохне кожен шар декоративної штукатурки по 8:00 (довше звичайної).

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner