384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Гнучкий камінь? Міцний оздоблювальний матеріал!

Гнучкий камінь? Міцний оздоблювальний матеріал!

 

Гнучкий камінь? Міцний оздоблювальний матеріал!

 

Словосполучення «гнучкий камінь» звучить, мабуть, трохи дивно, але ця назва без перебільшення, точно характеризує унікальний і натуральний обробний матеріал. Він, дійсно, виготовлений з натурального піщаника, але тільки з його верхнього тонкого шару, який укріплений на міцній полімерній основі. Таким чином, не потрібно вирізати цілий шмат каменю, адже для міцною і достатньою обробки достатня його тонкого. Технологія зберігає всі переваги натурального каменю, але при цьому дає відчутний плюс ― легкість і гнучкість цього матеріалу. Гнучкий камінь уявлень в плитках різного розміру і в рулонах аналогічних зі звичайними шпалерами. Тому їм можна обробляти поверхню абсолютно будь-яку ― арки, колони, фрази об'єкти складної геометричної форми і, зрозуміло, просто підлоги і стіни, причому, як всередині, так і зовні.

 

 

Якими властивостями володіє гнучкий камінь? Простіше сказати, що тімі ж, що й звичайні кам'янської яні блоки, тільки рулони і плиточки гнучкого каменю призначені для обробки, а не для будівництва, як було колись. Адже тепер колони необов'язково будувати з мармур. Отже гнучкий камінь:
― Довговічний, термін служби від 35 років
― Екологічний, не виділяє токсичні речовини навіть при нагріванні до 650С
― Стійкий до перепадів температур: від -30 до + 650С. Це дозволяє використовувати його, як в оздобленні фасадів і сходів, так і для облицювання камінів і лазень
― Має легкий од вагу ― не більше 5кг на 1кв метр, тому при зовнішній обробці, не навантажує фундамент будівель
― Естетичний ― хороший так само, як і звичайний натуральний камінь
― Підходить для поверхонь абсолютно будь-якої форми

 

Перераховувати гідності гнучкого каменю, дійсно, можна дуже довго і перебільшити не вийти, оскільки цей матеріал у будь-якому випадку гідний не лише уваги, а й застосування. Дизайнери давно оцінили його переваги і втілюють всілякі ідеї, які раніше було неможливо реалізувати з більш громіздкими і набагато більш дорогими блоками натурального каменю.

 

До речі, монтувати гнучкий камінь дуже просто, і для цього не обов'язково бути фахівцем, досить слідувати інструкції.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner