384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Енергоефективні вікна. Альтернатива теплоізоляції

Енергоефективні вікна. Альтернатива теплоізоляції

 

Енергоефективні вікна. Альтернатива теплоізоляції

 

Затишок в домі створюють не тільки запах пирогів і привітність господарів, але й більш земні речі, як тепло. Погодьтеся, коли вдома холодно, посміхатися якось не дуже хочеться, та й йти в гості в такий будинок теж. Як утеплити квартиру ― варіантів безліч, проте всі вони можуть і не знадобитися, якщо скоротити енерговтрати. Основна частина тепла «йде» через вікна, не рятують навіть герметичні пластикові склопакети. А вісь скла з енергоефективним покриттям знижують енерговтрати майже в 2 рази, а коштують не багатьом більше звичайних.

 

 


Так, що ж таке енергоефективне покриття? Це найтонший шар іонів срібла або нікелю, який наносять на поверхню скла промисловим шляхом. Товщина покриття надзвичайно мала ― буквально пара десятків нанометрів, так на прозорість воно анітрохи не впливає.


Як працює покриття? Воно відображає і пропускає хвилі певної довжини. Так крізь скло проходити сонячне світло ― короткохвильове випромінювання, но відбивається довгохвильове ― внутрішньо тепло і тепло від предметів. Здається, так просто, однак це покриття зберігає близько 50% тепла! І при цьому, варто склопакет з енергоефективним напиленням зовсім небагато дорожче, ніж звичайного. Варто розуміти, що ці витрати дуже швидко окупаються за рахунок економії на опаленні, що особливо важливо для тих, хто проживає в будинках з власним опаленням.


Як зрозуміти, що на скло, дійсно, нанесено енергоефективне покриття? Допоможе полум'я: досить піднести до скла запальничку ― якщо віддзеркалення полум'я буде фіолетовим, отже, покриття присутня. До речі, таке скло в приміщенні завжди трохи тепліше звичайного.


Енергоефективні скла надзвичайно популярні в Європі, проте в Росії вони ще не занадто прижилися. Адже до всього нового спочатку ставляться з побоюванням, альо потім ― швидко звикають. Варто відзначити, що склопакети з енергоефективним покриттям є не в кожній компанії, тому їх пошук може зайняти трохи більше часу. Однак все це з лишком окупити тепла квартира і приємна економія на опаленні.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner