384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Що таке Рідка гума?

Що таке Рідка гума?

 

Що таке Рідка гума?

 

Вибір будівельних матеріалів з кожним днем стає все ширший і дуже важливо стежити за новинками, знаті для чого вони потрібні, наскільки ефективні і вигідні. Рідка гума ― сучасний засіб для гідроізоляції. Застосовують її, в основному, для покрівельних робіт, альо можливості її набагато ширше ...
Рідка гума складається всього з 2 компонентів: водна емульсія бітуму і полімеру, а так само з розчину хлористого кальцію, який прискорює затвердіння. Важливо, що ці речовини абсолютно не токсичні, не небезпечні для людини ― працювати з рідкою гумою можна навіть у закритому приміщенні не захищаючи органи дихання респіраторами та іншими засобами.

 

 


Рідка гума, взагалі, безпечна з усіх боків ― вона не горюча, не представляє ніякої небезпеки при зберіганні або транспортуванні і навіть відповідає сучасному рівню охорони навколишнього середовища.
Так чим же вона хороша?


Рідка гума проста у нанесенні ― її розпилюють. При цьому зчеплення матеріалу з поверхнею відбувається миттєво, незалежно від стану, віку і, головне, форми поверхні, що покривається. Рідка гума моментально схоплюється» і на горизонтальній і вертикальній поверхні, вона незамінна при покритті об'єктів зі складною геометрією, з будь-якою кількістю примикань і тд. Будь-яка площа буде покрита тонким, рівним шаром без швів і примикань. Покриття виходить:
Еластично
Стійко до хімічного і УФ-впліву


Довговічність


Стійкість до вологості і перепадів температур


З часом рідка гума стає ще твердіше, але при цьому вона не втрачає еластичності і інших достоїнств, не кришиться, і не ламається. Покривати цим матеріалом можна абсолютно будь-які поверхні, в будь-яких умовах. Виняток: наносити рідку гуму не варто при температурі нижче + 5С.
Коефіцієнт розтягування цього матеріалу 1800%, відновлення ― 95%. А куля рідкої гуми товщиною в 2 мм рівносильний 4 верствам руберойду! Так що область застосування більш, ніж обширна: антикорозійний захист бетонних, металевих і дерев'яна дерев'яних конструкцій, гідроізоляція фундаментів, балконів, стін, антикорозійний захист труб, гідроізоляція тунелів, басейнів, мостів і тд.

При повній відсутності догляду, служити рідка гума в середньому 25 років. І весь цей час можна бути впевненим ― комар носа точно не підточить!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner