384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Структурна штукатурка. Розбираємо по зернятку.

Структурна штукатурка. Розбираємо по зернятку.

 

Структурна штукатурка. Розбираємо по зернятку.

 

   Структурна штукатурка не дарма отримала свою назву. Вона імітує різні фактури ― дерево, пробка, шкіра або камінь. Візерунки залежать від того, які вкраплення додані в суміш. Зазвичай, це шматочки каменю, слюди, кварцу, деревні волокна. Та й основа для штукатурки теж буває різною: мінеральної (вапно, цемент), силікатної, акрилової, латексної або на водній основі. І у кожного виду своя область застосування. Наприклад, вдома краще використовувати штукатурки на водній основі, а акриловими можна сміливо покрити потріскані стіни ― вони заповнюють і стримують щілини до 5 мм.
Фактурна штукатурка за рахунок зернистої структури відмінно приховує недосконалості поверхні: дрібні тріщини, нерівності ... А крім того, перед нанесенням не вимагає особливої підготовки. Рельєфна штукатурка, взагалі, матеріал пластичний і універсальний ― її можна наносити на будь-яку поверхню (цегла, гіпсокартон, метал, цемент, дерево), а значити і вона застосовна як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки. Цьому сприяє і ряд достоїнств:
 
― Висока міцність і багаторічний термін служби
― Стійкість до виникнення цвілі і грибка
― Екологічна безпека
― Висока паропроникність (матеріал дихає)
― Пожежобезпечність
― Висока звуко-і теплоізоляція
 
А крім того, вона легко дозволяє зробити інтер'єр неповторним. Сама по собі структурна штукатурка біла, альо це дає можливість заколерувати її на свій розсуд, досить просто додати необхідний колірний пігмент. Крім того, декоративна штукатурка унікальна і тім, що результат залежить від способу та інструменту нанесення: кругові рухи, шпатель, фактурний валик або розпорошити ― все це робить поверхню унікальною. Так само в цю штукатурку в процесі нанесення можна вдруковувати рослини, раковини, камінчики та інші декоративні дрібниці, а після висихання її можна фарбувати, покривати перламутровим воском і тд.

 

 


Для обробки квартири і невеликих приміщень доречніше використовувати дрібнозернисту штукатурку, а суміш з більш великими вкрапленнями відмінно виглядає на фасадах і у великих адміністративних будівлях.
 
До речі, всім відома Венеціанська штукатурка теж відноситься до розряду структурних і гідна окремої розмови. Але про неї вже іншим разом ...

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner